Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | 100-100001591BOX |
| Producător | AMD |
| Tipul de produs | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F |
| Socket | AM5 |
| Clock Rate | 4.20 GHz |
| Turbo Clock Rate | 4.70 GHz |
| Core Quantity | 6 |
| Cantitate de fire | 12 |
| Core Name | Zen 4 |
| L2 Cache Size | 6 MB |
| L3 Cache Size | 16 MB |
| Caracteristici | AES instructions Streaming SIMD Extensions Streaming SIMD Extensions 2 Streaming SIMD Extensions 3 Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Streaming SIMD Extensions 4A Advanced Vector Extensions Supplemental SSE3 Advanced Vector Extensions 2.0 Extensions to MMX Advanced Vector Extensions 512 AMD Precision Boost 2 AMD Precision Boost Overdrive AMD Freesync Technology AMD Ryzen Master AMD EXPO Memory Overclocking Technology Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Production Technology | 4 nm |
| Instruction Set | x86 |
| TDP | 65 W |
| Memory Types | DDR5 |
| Max Memory Size | 256 GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 3600MHz(PC5-28800)/5200MHz(PC5-41600) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 20 |
| Cooling Method | Wraith Stealth |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 83 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.44 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.32 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 443 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 270 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 147 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 4.98 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 10 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 730143316736 |
Referinta: 100-100000591WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000591WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 7700XSocketAM5Clock Rate4.50 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameZen 4L2 Cache Size8 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtua
Referinta: BX80768270KSA4V6 B
Marca: INTEL
ArticolBX80768270KSA4V6ProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUIntel Core Ultra 7 Processor 270K PlusSocket1851Clock Rate3.70 GHzPerformance-core Base Clock Rate3.7 GhEfficient-core Base Clock Rate3.2 GhTurbo Clock Rate5.50 GHzPerformance-core Turbo C
Referinta: BX8071512700FSRL4R B
Marca: INTEL
ArticolBX8071512700FSRL4RManufacturerINTELTipul de ProdusCPU desktopCPUINTEL Core i7-12700FClock Rate2.10 GHzEfficient-core Base Clock Rate1.6 GhTurbo Clock Rate4.90 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.8 GhEfficient-core Turbo Clock Rate3.6 GhCore Quant
Referinta: BX8071514500SRN3T B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514500SRN3TProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i5-14500Socket1700Performance-core Base Clock Rate2.6 GhEfficient-core Base Clock Rate1.9 GhTurbo Clock Rate5.00 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5 GhEfficient-core Turbo Cl
Referinta: BX8071512700SRL4Q B
Marca: INTEL
ArticolBX8071512700SRL4QProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i7-12700Socket1700Clock Rate2.10 GHzEfficient-core Base Clock Rate1.6 GhTurbo Clock Rate4.90 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.8 GhEfficient-core Turbo Clock Rate3.6 GhCore
Referinta: BX80768265KSRQCW B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-100001593WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001593WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen Threadripper 9980XSocketsTR5Clock Rate3.20 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity64Cantitate de fire128Core NameShimada PeakL2 Cache Size64 MBL3 Cache Size256 MBCaracteristiciAES
Referinta: 100-100001405WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001405WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 9600XSocketAM5Clock Rate3.90 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameGranite RidgeL2 Cache Size6 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAM
Referinta: BX80768245KSRQCT B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-100001352WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001352WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen Threadripper 7960XSocketsTR5Clock Rate4.20 GHzTurbo Clock Rate5.30 GHzCore Quantity24Cantitate de fire48Core NameZen 4L2 Cache Size24 MBL3 Cache Size128 MBCaracteristiciAES instruc