Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | BX8071514700KSRN3X |
| Producător | INTEL |
| Tipul de produs | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core i7-14700K |
| Socket | 1700 |
| Performance-core Base Clock Rate | 3.4 Gh |
| Efficient-core Base Clock Rate | 2.5 Gh |
| Turbo Clock Rate | 5.60 GHz |
| Performance-core Turbo Clock Rate | 5.5 Gh |
| Efficient-core Turbo Clock Rate | 4.3 Gh |
| Core Quantity | 20 |
| Număr de nuclee de performanță | 8 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 12 |
| Cantitate de fire | 28 |
| Core Name | Raptor Lake |
| L2 Cache Size | 28 MB |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 33 MB |
| Caracteristici | Enhanced SpeedStep Technology Execute Disable Bit Hyper-Threading Technology Intel Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 125 W |
| Maximum TDP | 253 W |
| Memory Types | DDR4/DDR5 |
| Max Memory Size | 192 GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 3200MHz(PC4-25600)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 20 |
| Max Number of DMI Lanes | 8 |
| Graphics Adapter | INTEL UHD Graphics 770 |
| Graphics Base Frequency | 300 MHz |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.12 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5032037278485 |
Referinta: BX8071512600KFSRL4U B
Marca: INTEL
ArticolBX8071512600KFSRL4UProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i5-12600KFSocket1700Performance-core Base Clock Rate3.7 GhEfficient-core Base Clock Rate2.8 GhTurbo Clock Rate4.90 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.9 GhEfficient-core Tu
Referinta: 100-100000927BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000927BOXManufacturerAMDTipul de ProdusCPU desktopCPUAMD Ryzen 5 5600Clock Rate3.50 GHzTurbo Clock Rate4.40 GHzCore Quantity6Threads Quantity12Core NameVermeerSocketAM4L2 Cache Size3 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virt
Referinta: 100-100001595WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001595WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen Threadripper 9960XSocketsTR5Clock Rate4.20 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity24Cantitate de fire48Core NameShimada PeakL2 Cache Size24 MBL3 Cache Size128 MBCaracteristiciAES
Referinta: BX8071513100F 3
Marca: INTEL
Procesor Intel Core i3-13100F 3.4GHz , Socket 1700, Box, 4 core, 8 nuclee
Referinta: 100-100001978WOF B
Marca: AMD
Article100-100001978WOFManufacturerAMDProduct TypeCPU DesktopWarranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)125 mmPack Width (mm)35 mmPack Height (mm)125 mmPack Weight Brutto (kg)0.22 kgPieces in pack1Box Length (mm)138 mmBox Width (mm)380 mmBox Height (
Referinta: BX80768245KSRQCT B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: BX80768225FSRQD2 B
Marca: INTEL
ArticolBX80768225FSRQD2ProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core Ultra 5 Processor 225FSocket1851Performance-core Base Clock Rate3.3 GhEfficient-core Base Clock Rate2.7 GhTurbo Clock Rate4.90 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.9 GhEfficien
Referinta: BX80768250KSA4UZ B
Marca: INTEL
ArticolBX80768250KSA4UZProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUIntel Core Ultra 5 Processor 250K PlusSocket1851Clock Rate4.20 GHzPerformance-core Base Clock Rate4.2 GhEfficient-core Base Clock Rate3.3 GhTurbo Clock Rate5.30 GHzPerformance-core Turbo C
Referinta: 100-100000662WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000662WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 9 9900XSocketAM5Clock Rate4.40 GHzTurbo Clock Rate5.60 GHzCore Quantity12Cantitate de fire24Core NameZen 5L2 Cache Size12 MBL3 Cache Size64 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virt
Referinta: BX8071514100FSRMX2 B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514100FSRMX2ProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i3-14100FSocket1700Performance-core Base Clock Rate3.5 GhTurbo Clock Rate4.70 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.7 GhCore Quantity4Număr de nuclee de performanță4Cantitatea