Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | 100-100000662WOF |
| Producător | AMD |
| Tipul de produs | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X |
| Socket | AM5 |
| Clock Rate | 4.40 GHz |
| Turbo Clock Rate | 5.60 GHz |
| Core Quantity | 12 |
| Cantitate de fire | 24 |
| Core Name | Zen 5 |
| L2 Cache Size | 12 MB |
| L3 Cache Size | 64 MB |
| Caracteristici | AES instructions AMD Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions Streaming SIMD Extensions 2 Streaming SIMD Extensions 3 Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Streaming SIMD Extensions 4A Advanced Vector Extensions Supplemental SSE3 Advanced Vector Extensions 2.0 Advanced Vector Extensions 512 Secure Hash Algorithm extensions AMD Precision Boost 2 AMD Precision Boost Overdrive RAID Support AMD Ryzen Master PCI Express 5.0 Support AMD EXPO Memory Overclocking Technology Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Production Technology | 4 nm |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 120 W |
| Memory Types | DDR5 |
| Max Memory Size | 192 GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 28 |
| Graphics Adapter | AMD Radeon Graphics |
| Graphics Base Frequency | 2200 MHz |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 35 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.22 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.16 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 138 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 380 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 148 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.66 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 4 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 730143315296 |
Referinta: BX80768265FSRQCV B
Marca: INTEL
ArticolBX80768265FSRQCVProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core Ultra 7 Processor 265FSocket1851Performance-core Base Clock Rate2.4 GhEfficient-core Base Clock Rate1.8 GhTurbo Clock Rate5.30 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.2 GhEfficien
Referinta: BX80768285SRQD4 B
Marca: INTEL
ArticolBX80768285SRQD4ProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core Ultra 9 Processor 285Socket1851Performance-core Base Clock Rate2.5 GhEfficient-core Base Clock Rate1.9 GhTurbo Clock Rate5.60 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.4 GhEfficient-
Referinta: 100-100000931BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000931BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 8500GSocketAM5Clock Rate3.50 GHzTurbo Clock Rate5.00 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameZen 4L2 Cache Size6 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciAES instructionsStreaming
Referinta: BX80768265F 3
Marca: INTEL
Intel Core Ultra 7 265F. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Package type: Box. Neural processor unit (NPU): Intel AI Boost, AI software frameworks supported by NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN,
Referinta: BX80768245KFSRQCY B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: BX80768235SRQAS B
Marca: INTEL
ArticolBX80768235SRQASProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core Ultra 5 Processor 235Socket1851Performance-core Base Clock Rate3.4 GhEfficient-core Base Clock Rate2.9 GhTurbo Clock Rate5.00 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5 GhEfficient-co
Referinta: 100-100001352WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001352WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen Threadripper 7960XSocketsTR5Clock Rate4.20 GHzTurbo Clock Rate5.30 GHzCore Quantity24Cantitate de fire48Core NameZen 4L2 Cache Size24 MBL3 Cache Size128 MBCaracteristiciAES instruc
Referinta: 100-100001488BOX B
Marca: AMD
Articol100-100001488BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 5600GTSocketAM4Clock Rate3.60 GHzTurbo Clock Rate4.60 GHzNumăr de nuclee de performanță6Cantitate de fire12Core NameCezanneL2 Cache Size3 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciPCI Ex
Referinta: BX80768225SRQCZ B
Marca: INTEL
ArticolBX80768225SRQCZProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core Ultra 5 Processor 225Socket1851Performance-core Base Clock Rate3.3 GhEfficient-core Base Clock Rate2.7 GhTurbo Clock Rate4.90 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.9 GhEfficient-
Referinta: 100-100000590WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000590WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 9 7900SocketAM5Clock Rate3.70 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity12Cantitate de fire24Core NameZen 4L2 Cache Size12 MBL3 Cache Size64 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtu