Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | BX80768235SRQAS |
| Producător | INTEL |
| Tipul de produs | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core Ultra 5 Processor 235 |
| Socket | 1851 |
| Performance-core Base Clock Rate | 3.4 Gh |
| Efficient-core Base Clock Rate | 2.9 Gh |
| Turbo Clock Rate | 5.00 GHz |
| Performance-core Turbo Clock Rate | 5 Gh |
| Efficient-core Turbo Clock Rate | 4.4 Gh |
| Core Quantity | 14 |
| Număr de nuclee de performanță | 6 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Cantitate de fire | 14 |
| Core Name | Arrow Lake |
| L2 Cache Size | 26 MB |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 24 MB |
| Caracteristici | Execute Disable Bit Intel Enhanced SpeedStep Technology Intel Trusted Execution Technology Intel Virtualization Technology Intel Active Management Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Intel vPro Technology Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Stable Image Platform Program (SIPP) Intel Quick Sync Video Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost PCI Express 4.0 support Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology PCI Express 5.0 Support Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel One-Click Recovery Intel Hardware Shield Eligibility Intel Total Memory Encryption - Multi Key Intel Remote Platform Erase (RPE) Intel AI Boost Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Maximum TDP | 121 W |
| Memory Types | DDR5 |
| Max Memory Size | 192 GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 6400MHz(PC5-51200) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 24 |
| Max Number of DMI Lanes | 8 |
| Graphics Adapter | INTEL Graphics |
| Graphics Base Frequency | 300 MHz |
| Cooling Method | Cooling Fan |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.47 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5032037282925 |
Referinta: YD3200C5FHBOX B
Marca: AMD
ArticleYD3200C5FHBOXManufacturerAMDTipul de ProdusCPU desktopCPUAMD Ryzen 3 3200GClock Rate3.60 GHzTurbo Clock Rate4.00 GHzCore Quantity4Threads Quantity4Core NameZenSocketAM4L3 Cache Size4 MBFeaturesAMD64 TechnologyVirtualization TechnologyAMD SenseMI Te
Referinta: 100-100000644BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000644BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 4500SocketAM4Clock Rate3.60 GHzTurbo Clock Rate4.10 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameRenoirL2 Cache Size3 MBL3 Cache Size8 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtual
Referinta: 100-100001488BOX B
Marca: AMD
Articol100-100001488BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 5600GTSocketAM4Clock Rate3.60 GHzTurbo Clock Rate4.60 GHzNumăr de nuclee de performanță6Cantitate de fire12Core NameCezanneL2 Cache Size3 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciPCI Ex
Referinta: 100-100001405WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001405WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 9600XSocketAM5Clock Rate3.90 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameGranite RidgeL2 Cache Size6 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAM
Referinta: YD3350C5M4MFH 3
Marca: AMD
AMD CPU Ryzen 5 4C/8T 3350G 4.0GHz Tray
Referinta: 100-100000592SBX B
Marca: AMD
Articol100-100000592SBXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 7700SocketAM5Clock Rate3.80 GHzTurbo Clock Rate5.30 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameZen 4L2 Cache Size8 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtual
Referinta: 100-100001352WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001352WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen Threadripper 7960XSocketsTR5Clock Rate4.20 GHzTurbo Clock Rate5.30 GHzCore Quantity24Cantitate de fire48Core NameZen 4L2 Cache Size24 MBL3 Cache Size128 MBCaracteristiciAES instruc
Referinta: AT8076806415 3
Marca: INTEL
Intel Core Ultra 5 225. Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Package type: Tray. Neural processor unit (NPU): Intel AI Boost, AI software frameworks supported by NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN,
Referinta: 100-100001973WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001973WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 9800X3DSocketAM5Clock Rate4.70 GHzTurbo Clock Rate5.20 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameGranite RidgeL2 Cache Size8 MBL3 Cache Size96 MBCaracteristiciAES instructions
Referinta: BX8071514700FSRN3Z B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514700FSRN3ZProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i7-14700FSocket1700Performance-core Base Clock Rate2.1 GhEfficient-core Base Clock Rate1.5 GhTurbo Clock Rate5.40 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.3 GhEfficient-core Turb