Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire

| EPREL | 2005990 |
| Tipul display-ului | LCD |
| Tehnologia display-ului | Matrice activă TFT |
| Tipul de matrice | IPS |
| Diagonala display-ului | 27" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 27" |
| Tipul de deschidere | Punct Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.311 mm |
| Suport de culori | 16.7M |
| Rezoluție maximă | 1920x1080 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 100 Hz |
| Frecvența maximă de scanare orizontală | 115 kHz |
| Frecvența minimă de scanare orizontală | 31 kHz |
| Claritatea imaginii | 250 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 1 300 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 0.4 ms |
| OSD Languages | Czech, Olandeză, Engleză, Franceză, Germană, Italiană, Japoneză, Polish, Portugheză, Rusă, Spaniolă |
| Certificari | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare, Reglabil în înălțime, Pivot, Rotativ |
| Funcțiile display-ului | Full HD, HDCP Ready, Tehnologie fără clipiri, Tehnologie AMD FreeSync, Lumină albastră redusă |
| Gamă de culori redată dispozitiv | sRGB 99%, NTSC 72% |
| Factorul de formă al boxei | Integrat |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Puterea de ieșire pe canal | 2 W |
| Puterea de ieșire | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen. 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Interfață audio | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| EPREL | 2005990 |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Intern |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Consumul operațional de energie | 17 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.5 W |
| Dispozitive integrate | Adaptor USB |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare, Cablu USB, Cablu HDMI, Cablu DisplayPort |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Kensington Lock |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | VESA FDMI |
| Culoare externă | Black |
| Adâncime (mm) | 209.5 mm |
| Înălțime (mm) | 544 mm |
| Lățime (mm) | 612.5 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 6 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 5.7 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 6 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 4948570122592 |
Referinta: S3222DGM-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului32"Lungimea diagonală a ecranului vizibil31.5"Tipul de matriceVATipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2724 mmPixel Density93 ppiSuport de culoare16.7MRezolu
Referinta: XB2793HSU-B1 B
Marca: IIYAMA
Warranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)224 mmPack Width (mm)611 mmPack Height (mm)404 mmPack Weight Brutto (kg)7.8 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)7.8 kgEAN Code4948570126705
Referinta: P2424HT-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului24"Lungimea diagonală a ecranului vizibil23.8"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2745 mmPixel Density93 ppiSuport de culoare16.7MRezol
Referinta: 210-BQZS L
Marca: DELL
SE2225HM- 21.5" VA Anti-Glare 16:9 FHD, 1920 x 1080, 3000:1, 250 cd/m2, 16.7 Million Colors, 8ms GTG, 5ms GTG (Fast), 178°(horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount Standard 100 x 100mm, Stand Adjustments: Tilt Angl
Referinta: AW3425DW-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceOLEDDiagonala display-ului34"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2315 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3440x1440Rata maximă de reîmprospătare
Referinta: P2726HE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.3114 mmPixel Density82 ppiSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata ma
Referinta: P2426HEV-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2745 mmPixel Density93 ppiSuport de culori16.78MRezoluție maximă1920x1080Rata m
Referinta: P2425D-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2058 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: T2254MSC-B2AG B
Marca: IIYAMA
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului21.5"Lungimea diagonală a display-ului vizibil21.5"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.82 mmRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție M
Referinta: 210-BSRL L
Marca: DELL
S2725DC- 27" IPS Anti-glare – 16:9 QHD 2560 × 1440 75 Hz, 1,500:1 (typical), 300 cd/m², 16.7 Million Colors (~99 % sRGB), 5 ms (Fast) / 8 ms (Normal), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount Standard: 100 ×