Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul ecranului | LCD |
| Tehnologia de afișare | Matrice activă TFT |
| Lungimea diagonalei | 24" |
| Lungimea diagonală a ecranului vizibil | 23.8" |
| Tipul de matrice | IPS |
| Tipul de baleiaj | Punct Pitch |
| Latimea baleiajului | 0.2745 mm |
| Suport de culoare | 16.7M |
| Rezoluție maximă | 1920x1080 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Max. Rezoluție | 100 Hz |
| Claritatea imaginii | 250 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 1 500 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 grade |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 grade |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex, Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Tilt, Reglabil în înălțime, Pivot, Rotativ |
| Funcții de afișare | Full HD Edge LED Tehnologie fără clipiri Normal Response Time: 8 ms Daisy Chain Compatible Eye Saver Mode |
| Gama de culori redată dispozitiv | sRGB 99% |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| DisplayPort | 2 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type C)); 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Consumul de energie în funcțiune | 15.2 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare Stand Riser Stand Base |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Kensington Lock Slot |
| Interfața de susținere a ecranului plat | 100x100mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | Energy Star VESA FDMI EPEAT Gold TCO RoHS |
| Caracteristici care reduc impactul asupra mediului | Sticlă fără arsenic Fără PVC Fără BFR |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Umiditate maxima la care nu functioneaza | 90 % |
| Umiditate minima la care nu functioneaza | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 5000 m |
| Adâncime (mm) | 50.03 mm |
| Înălțime (mm) | 314.23 mm |
| Lățime (mm) | 538.64 mm |
| Greutatea nominală | 3.69 kg |
| Adâncime (mm) | 181.75 mm |
| Înălțime (mm) | 496.53 mm |
| Lățime (mm) | 538.64 mm |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 7.24 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 5.44 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 7.2 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 3.5 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.01 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Codul EAN | 5397184821725 |
Referinta: 210-BMDW L
Marca: DELL
U3425WE - 34.14" IPS Black Technology Anti-Glare with 3H hardness Curved 21:9, 3440 x 1440 at 120 Hz, 2000 to 1 (typical), 300 cd/m2 (typical), 1.07 Billion colors (8bit + A-FRC), 8 ms (Normal) 5 ms (Fast), 178° vertical / 178° horizontal viewing ang
Referinta: T1932MSC-B1S B
Marca: IIYAMA
EPREL1519005Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceIPSDiagonala display-ului19"Lungimea diagonală a display-ului vizibil19"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2928 mmSuport de culori16.7MRe
Referinta: AW3425DWM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului34"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2317 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3440x1440Rata maximă de reîmprospătare v
Referinta: S2725DSM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2331 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: P2425D-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2058 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: 210-BTTF L
Marca: DELL
SE2426HG- 23.8" IPS (Fast IPS), anti-glare, 16:9, Full HD 1920 x 1080 at 240 Hz, 1000:1 contrast ratio, 300 cd/m² brightness, 16.7 million colors (8-bit), response time 5 ms (Fast), 3 ms (Super Fast), 1 ms GTG (Extreme), 0.5 ms GTG (Extreme), pixel p
Referinta: S3225QS-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului32"Lungimea diagonală a display-ului vizibil31.5"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1815 mmPixel Density139 ppiSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maxi
Referinta: 210-BFMZ L
Marca: DELL
P2724DEB - 27" IPS Anti-glare 16:9 QHD (2560 x 1440) at 60 Hz, 1,000:1 (typical), 350 cd/m2(typ), 16.7 million colors, 99% sRGB, 178° vertical / 178°horizontal, 5ms gray to gray (fast), 8ms gray to gray (normal), TÜV-certified ComfortView Plus, TÜV-c
Referinta: P2726HE-05 B
Marca: DELL
Warranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)150 mmPack Width (mm)820 mmPack Height (mm)450 mmPack Weight Brutto (kg)8.84 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)8.84 kgEAN Code5397321029519
Referinta: LM34-E330CA L
Marca: DAHUA
DAHUA MON GAMING WQHD 34" LM34-E330CA