Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul display-ului | LCD |
| Tipul de matrice | IPS |
| Diagonala display-ului | 32" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 31.5" |
| Tipul de deschidere | Punct Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.2727 mm |
| Pixel Density | 93 ppi |
| Suport de culori | 1.07B |
| Rezoluție maximă | 2560x1440 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 100 Hz |
| Claritatea imaginii | 350 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 1 500 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 5 ms |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex, Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare, Reglabil în înălțime, Pivot, Rotativ |
| Funcțiile display-ului | HDCP Ready, Edge LED, WQHD, Timp de răspuns normal: 8 ms, Luneta îngustă |
| Gamă de culori redată dispozitiv | sRGB 99% |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| DisplayPort | 2 |
| USB | 2 (USB Type C); 3 (USB Type-A) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Consumul operațional de energie | 23.1 W |
| Consumul maxim de energie | 192 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.4 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Cable Lock Slot, Fantă pentru blocare de securitate |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100x100mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | Energy Star, VESA FDMI, TCO |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 90 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 5 % |
| Adâncime (mm) | 50.03 mm |
| Înălțime (mm) | 413.15 mm |
| Lățime (mm) | 713.48 mm |
| Greutatea nominală | 6.63 kg |
| Adâncime (mm) | 215 mm |
| Înălțime (mm) | 619 mm |
| Lățime (mm) | 713.48 mm |
| Greutate | 9.49 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 215 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 713 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 483 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 12.88 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 9.48 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 12.58 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 3 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5397184962503 |
Referinta: 210-BHXB L
Marca: DELL
U3824DW - 38" Curved IPS Black Anti-glare 3H hardness 21:9 WQHD+ 3840 x 1600 at 60 Hz, 300 cd/m², 2000:1 (dynamic), 1.07 billion colors, 100% Rec 709, 100% sRGB, 98% DCI-P3, 98% P3, 5 ms (fast), 8 ms (normal), 178° / 178°, WLED edgelight backlight, F
Referinta: 210-BQTL L
Marca: DELL
"Dell UltraSharp 27 4K Thunderbolt Hub Monitor - U2725QE 27"" IPS Anti-glare- 16:9 UHD 3840 x 2160, 3,000:1, 450 cd/m2, 600 cd/m2, 1.07 Billion Colors, 5ms GTG (Fast), 8ms GTG, 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgeligh
Referinta: P2725QE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1554 mmSuport de culori1.0BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospăta
Referinta: TF2234MC-B7X B
Marca: IIYAMA
Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTDiagonala display-ului21.5"Lungimea diagonală a display-ului vizibil21.5"Tipul de matriceIPSTipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.247 mmSuport de culori16.7MRezoluție m
Referinta: AW3425DW-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceOLEDDiagonala display-ului34"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2315 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3440x1440Rata maximă de reîmprospătare
Referinta: S3222DGM-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului32"Lungimea diagonală a ecranului vizibil31.5"Tipul de matriceVATipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2724 mmPixel Density93 ppiSuport de culoare16.7MRezolu
Referinta: AW3425DWM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului34"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2317 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3440x1440Rata maximă de reîmprospătare v
Referinta: P3426WEB-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului34.1"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34.1"Raza de curbă3800RTipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2325 mmPixel Density109 ppiSuport de culori1.07BRezoluție max
Referinta: U3425WE-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului34.14"Lungimea diagonală a ecranului vizibil34.14"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2325 mmSuport de culoare1.07BRezoluție maximă3440
Referinta: GC2480HSU-B1 B
Marca: IIYAMA
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.6"Raza de curbă1500RTipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.271 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maxim