Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire




















| Articol | BV6200 PLUS_B_EU |
| Vendor | BLACKVIEW |
| Series | BV6200 Plus |
| Tipul de produs | Smartphone |
| Smartphone - Mărimea display-ului | Smartphone - 6.56" |
| Smartphone - Rezoluția display-ului | Smartphone - 720x1612 |
| Smartphone - Tehnologia display-ului | Smartphone - IPS |
| Smartphone - Display tactil | Smartphone - Capacitiv, Smartphone - Multi-touch |
| Smartphone - Funcții ale display-ului | Smartphone - Panda King Glass, Smartphone - 90 Hz Refresh Rate |
| Smartphone - CPU | Smartphone - Unisoc T606 |
| Frecvența internă a CPU-ului | Smartphone - 1.60 GHz |
| Smartphone - Numărul de nuclee CPU | Smartphone - 8 |
| Smartphone - Capacitatea memoriei interne | Smartphone - 256 GB |
| Smartphone - Capacitatea de stocare RAM instalată | Smartphone - 8 GB |
| Card flash suportat | Smartphone - Micro SD |
| Smartphone - Rezoluția camerei | 16 Mpixel + 2 Mpixel (Dual Cameras) |
| Smartphone - Sistemul camerei | Depth Sensor |
| Smartphone - Cameră frontală | Smartphone - 13 Mpixel |
| Smartphone - Bluetooth | Smartphone - Bluetooth 5.0 |
| Smartphone - Wi-Fi | Smartphone - IEEE 802.11a Smartphone - IEEE 802.11b Smartphone - IEEE 802.11g Smartphone - IEEE 802.11n Wi-Fi 4 Smartphone - IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Smartphone - NFC | Smartphone - Da |
| Smartphone - Protocoale | Smartphone - GSM, WCDMA, Smartphone - FDD-LTE, Smartphone - TDD-LTE |
| Smartphone - GPS | Smartphone - GPS, Smartphone - GLONASS, Smartphone - BeiDou, Smartphone - Galileo |
| Capacitatea bateriei | Smartphone - 11000 mAh |
| Energy Label | B |
| EPREL | 2378044 |
| Smartphone - Construcția | Smartphone - Monobloc |
| Smartphone - Culoarea externă | Black |
| Smartphone - Cartelă SIM | Smartphone - Dual Sim |
| PC Tablet - Specificații | Încărcare rapidă |
| Smartphone - Platformă | Smartphone - Android |
| Smartphone - Versiunea sistemului de operare | Smartphone - Android 14 |
| Smartphone - Înălțime | 174.4 mm |
| Smartphone - Lățime | 82 mm |
| Smartphone - Grosime | 19.2 mm |
| Smartphone - Greutate | 0.438 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 208 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 208 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 37 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.7 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.246 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 435 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 390 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 240 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 14.78 kg |
| Ambalaje în cutie | 20 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 6931548320807 |
Referinta: SM-S938BZTD 3
Marca: SAMSUNG
Samsung S25 ULTRA 5G S938B 6.9" 12GB 256GB DualSIM Titanium Gray (incl. S-Pen) (garantie doar la NOD)
Referinta: SM-S731BZKDEUE 3
Marca: SAMSUNG
Samsung S25 FE(Fan Edition) 5G S731B 6.7" 8GB 128GB DualSIM JetBlack
Referinta: SM-S942BZWGEUE 3
Marca: SAMSUNG
Samsung Galaxy S26 S942 6.3" 12GB 256GB DualSIM White
Referinta: BV4800PRO_BK_EU B
Marca: BLACKVIEW
Referinta: SM-A366BZKBEUE 3
Marca: SAMSUNG
Samsung A36 5G A366B 6.7" 6GB 128GB DualSIM Black
Referinta: SM-F721BZAGEUE 3
Marca: SAMSUNG
Samsung Z FLIP4 F721B 5G 6.7"/1.9" 8GB 128GB SingleSIM Graphite
Referinta: SM-S937BLBD 3
Marca: SAMSUNG
Samsung S25 EDGE 5G S937B 6.7" 12GB 256GB DualSIM Titanium Icyblue - ULTRA SLIM 5.8mm (garantie doar la NOD)
Referinta: MG8M4ZD/A 3
Marca: APPLE
iPhone 17 Pro 512GB Cosmic Orange