Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire




| Articol | BVBL9000-B |
| Vendor | BLACKVIEW |
| Series | BL9000 |
| Tipul de produs | Smartphone |
| Smartphone - Mărimea display-ului | Smartphone - 6.78" |
| Smartphone - Rezoluția display-ului | Smartphone - 1080x2460 |
| Smartphone - Densitatea pixelilor | 396 ppi |
| Smartphone - Tehnologia display-ului | Smartphone - IPS |
| Smartphone - Display tactil | Smartphone - Capacitiv, Smartphone - Multi-touch |
| Smartphone - Funcții ale display-ului | Smartphone - Gorilla Glass Victus, Smartphone - Rata de reîmprospătare de 120Hz |
| Diagonala display-ului | 1.32" |
| Rezoluție maximă | 360x360 |
| Funcțiile display-ului | Gorilla Glass Victus |
| Smartphone - CPU | Smartphone - Mediatek Dimensity 8020 |
| Frecvența internă a CPU-ului | Smartphone - 2.60 GHz / 2.0 GHz |
| Smartphone - Numărul de nuclee CPU | Smartphone - 4 / 4 |
| Smartphone - GPU | Smartphone - Mali-G77 MC9 |
| Smartphone - Capacitatea memoriei interne | Smartphone - 512 GB |
| Smartphone - Capacitatea de stocare RAM instalată | Smartphone - 12 GB |
| Smartphone - Rezoluția camerei | 50 Mpixel + 13 Mpixel |
| Smartphone - Înregistrare video | Smartphone - 3840x2160 |
| Smartphone - Rată de cadre video | Smartphone - 30 fps |
| Smartphone - Caracteristicile foto ale camerei | HDR Panorama Phase Detection Auto Focus (PDAF) Mod macro |
| Smartphone - Bliț | Smartphone - LED flash |
| Smartphone - Cameră frontală | Smartphone - 50 Mpixel |
| Smartphone - Bluetooth | Smartphone - Bluetooth 5.1 |
| Smartphone - Wi-Fi | Smartphone - IEEE 802.11a Smartphone - IEEE 802.11b Smartphone - IEEE 802.11g Smartphone - IEEE 802.11n Wi-Fi 4 Smartphone - IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 Smartphone - IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Smartphone - NFC | Smartphone - Da |
| Smartphone - Protocoale | Smartphone - GSM, Smartphone - CDMA, WCDMA, Smartphone - FDD-LTE, Smartphone - TDD-LTE, Smartphone - 5G |
| Smartphone - GPS | Smartphone - GPS, Smartphone - GLONASS, Smartphone - BeiDou, Smartphone - Galileo |
| Capacitatea bateriei | Smartphone - 8800 mAh |
| Energy Label | B |
| EPREL | 2394262 |
| Smartphone - Construcția | Smartphone - Monobloc |
| Smartphone - Culoarea externă | Interstellar Black |
| Smartphone - Cartelă SIM | Smartphone - Dual Sim |
| Smartphone - Tipul cartelei SIM | Nano-SIM |
| Smartphone - Senzori | Busolă digitală, Senzor de proximitate, Accelerometru, Barometru, Smartphone - Senzor de identitate cu amprentă digitală, Gyro Sensor |
| Smartphone - Platformă | Smartphone - Android |
| Smartphone - Înălțime | 179.5 mm |
| Smartphone - Lățime | 82.6 mm |
| Smartphone - Grosime | 17 mm |
| Smartphone - Greutate | 0.413 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | The warranty period for Ukraine, Serbia, North Macedonia, Albania, Kosovo, Bosnia & Herzegovina is 12 months |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.3 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.279 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.3 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.2 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.3 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 6931548316237 |
Referinta: BV_WAVE 10-SO_EU B
Marca: BLACKVIEW
Referinta: SM-F966BZKNEUE 3
Marca: SAMSUNG
Samsung Z FOLD7 5G F966B 8"/6.5" 16GB 1TB DualSIM Jet Black
Referinta: SM-S942BZVGEUE 3
Marca: SAMSUNG
Samsung Galaxy S26 S942 6.3" 12GB 256GB DualSIM Cobalt Violet
Referinta: SM-S942BLBHEUE 3
Marca: SAMSUNG
Samsung Galaxy S26 S942 6.3" 12GB 512GB DualSIM Sky Blue
Referinta: SM-S938BZTD 3
Marca: SAMSUNG
Samsung S25 ULTRA 5G S938B 6.9" 12GB 256GB DualSIM Titanium Gray (incl. S-Pen) (garantie doar la NOD)
Referinta: BV_WAVE 8C-BL_EU B
Marca: BLACKVIEW
ArticolBV_WAVE 8C-BL_EUVendorBLACKVIEWSeriesWave 8CTipul de produsSmartphoneSmartphone - Mărimea display-uluiSmartphone - 6.56"Smartphone - Rezoluția display-uluiSmartphone - 720x1612Smartphone - Luminozitate450 cd/m^2Smartphone - Densitatea pixelilo
Referinta: BVSHARK-GR256 B
Marca: BLACKVIEW
ArticolBVSHARK-GR256VendorBLACKVIEWSeriesShark 8Tipul de produsTelefoane celulareDimensiunea ecranuluiSmartphone - 6.78"Rezoluția ecranuluiSmartphone - 1080x2460Densitatea pixelilor396 ppiTehnologia ecranuluiSmartphone - IPSEcran tactilSmartphone - C
Referinta: BL8800_PRO-B_EU B
Marca: BLACKVIEW
ArticolBL8800_PRO-B_EUVendorBLACKVIEWSeriesBL8800Tipul de produsSmartphoneSmartphone - Mărimea display-uluiSmartphone - 6.58"Smartphone - Rezoluția display-uluiSmartphone - 1080x2408Smartphone - Densitatea pixelilor401 ppiSmartphone - Tehnologia disp
Referinta: SM-A566BZKC 3
Marca: SAMSUNG
Samsung A56 5G A566B 6.7" 8GB 256GB DualSIM Graphite (garantie doar la NOD)