Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Modul Plug-in |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 4 tb |
| Suportă canalul de date | NVMe PCIe® Gen4 |
| Tehnologia memoriei | NAND Flash |
| Accesorii incluse | Documentație |
| Rata maximă de citire consecutivă | 7400 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 6500 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 3000 tb |
| Timpul mediu între defecțiuni | 1500000 h |
| Solid State Drive Features | NVMe Support |
| Toleranta la soc in mod operare | 1500G @ 0.5ms |
| Toleranta la vibratii in operare | 20G @10-2000Hz |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Lățime (mm) | 22 mm |
| Înălțime (mm) | 2.45 mm |
| Adâncime (mm) | 80 mm |
| Greutatea nominală | 6 g |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.04 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.006 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.04 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.006 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.006 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 843367131464 |
Referinta: ALEG-710-256GCS 3
Marca: ADATA
SSD Adata Legend 710, 256GB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, NVMe
Referinta: SA400S37/480G 3
Marca: KINGSTON
SSD Kingston A400 480GB 2.5" SATA III
Referinta: SNV3SM3/500G 3
Marca: KINGSTON
SSD Kingston SNV3SM3 500GB M2 2230 PCIe 4.0 NVMe
Referinta: SSDPR-CX400-02T-G2 B
Marca: GOODRAM
Locația dispozitivuluiInternFactorul de formă2.5"Capacitatea SSD2 TBSuporta canal de dateSATA III-600Rata de transfer extern a datelor sustinuta6 GbpsTehnologia pentru memorieNAND FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellMaximum Sequential R
Referinta: WDS800T2XHE-00CDD0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Western Digital Corporation engages in the design, development, manufacture, and sale of hard drives worldwide. It offers hard drives, including 3.5-inch, 2.5-inch, 1.8-inch, and 1.0-inch form factor drives under the Western Digital, WD, the WD logo, WD C
Referinta: WDS200T2X0E 3
Marca: WD
SSD WD Black SN850X 2TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280
Referinta: SKC3000S/1024G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiPlug-in CardFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 4.0 x4SSD ControllerPhison E18Tehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellCuloare externăBlackMaximum Random Read Ra
Referinta: SSDPR-PX500-01T-80-G3 B
Marca: GOODRAM
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 3.0 x4SSD ControllerSMI 2263XTTehnologia memoriei3D NANDSSD Cooling MethodHeat shieldCuloare externăBlackMaximum Random Read Rate171000 IOPSMa
Referinta: CT500BX500SSD1 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă2.5" 7mmCapacitatea SSD500 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsSSD ControllerSilicon Motion SM2258XTTehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level Cel
Referinta: LNM990X002T-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiPlug-in CardFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 5.0 x 4Tehnologia memorieiNAND FlashCuloare externăBlack/GrayMaximum Random Read Rate2000000 IOPSMaximum Random Write Rate1400000 IOPSRata maxi