Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Plug-in Card |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 4 tb |
| Suportă canalul de date | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tehnologia memoriei | NAND Flash |
| Maximum Random Read Rate | 1000000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 1000000 IOPS |
| Rata maximă de citire consecutivă | 7100 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 6000 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 800 tb |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 127 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 12 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 95 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.038 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.04 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 12.7 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 127 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 95.3 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.04 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 649528942258 |
Referinta: WDS200T3X0G-00CHY0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Western Digital Corporation engages in the design, development, manufacture, and sale of hard drives worldwide. It offers hard drives, including 3.5-inch, 2.5-inch, 1.8-inch, and 1.0-inch form factor drives under the Western Digital, WD, the WD logo, WD C
Referinta: MZ-VAP2T0BW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 2TB PCIe 5.0 NVMe M2
Referinta: SSDPR-CX400-02T-G2 B
Marca: GOODRAM
Locația dispozitivuluiInternFactorul de formă2.5"Capacitatea SSD2 TBSuporta canal de dateSATA III-600Rata de transfer extern a datelor sustinuta6 GbpsTehnologia pentru memorieNAND FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellMaximum Sequential R
Referinta: MZ-VAP1T0CW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 1TB NVMe PCIe 5.0
Referinta: LNM620X001T-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiInternFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de dateNVMe PCIe® Gen3Rata maximă de citire consecutivă3300 MBpsRata maximă de scriere consecutivă3000 MBpsGaranția produselelor returnabileDaTermen de garanție (o lu
Referinta: SFYR2S/1T0 3
Marca: KINGSTON
SSD Kingston 1T FURY RENEGADE G5 M.2 2280 NVMe SSD
Referinta: 400-AZII L
Marca: DELL
800GB SSD SAS ISE Mix Use 12Gbps 512e 2.5in Hot-plug, 3 DWPD, CK (G14&G15)
Referinta: WDS100T1X0M-00CMT0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCuloare externăBlack
Referinta: SNV3SM3/1T0 3
Marca: KINGSTON
SSD Kingston SNV3SM3 1TB M2 2230 PCIe 4.0 NVMe
Referinta: WDS400T1R0C-68BDK0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Western Digital Corporation engages in the design, development, manufacture, and sale of hard drives worldwide. It offers hard drives, including 3.5-inch, 2.5-inch, 1.8-inch, and 1.0-inch form factor drives under the Western Digital, WD, the WD logo, WD C