Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Modul Plug-in |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 1 tb |
| Suportă canalul de date | NVMe PCIe® Gen4 |
| Tehnologia memoriei | 3D NAND |
| Rata maximă de citire consecutivă | 6000 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 4000 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 320 tb |
| Timpul mediu între defecțiuni | 2000000 h |
| Toleranta la vibratii stocare | 10G @ 10-100Hz |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Lățime (mm) | 22 mm |
| Înălțime (mm) | 2.3 mm |
| Adâncime (mm) | 80 mm |
| Greutatea nominală | 7 g |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.05 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.007 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.1 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.05 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.05 kg |
| Ambalaje în cutie | 20 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 740617344790 |
Referinta: SNV5420-800G L
Marca: Synology
SSD Synology M.2 Cache Series SNV5420 800GB NVME PCI Express 3.0 x4 M.2 2280, 3.0 million hours MTBF, 5 years warranty
Referinta: SFYR2S/4T0 3
Marca: KINGSTON
SSD Kingston 4T FURY RENEGADE G5 M.2 2280 NVMe SSD
Referinta: CT1000P310SSD5 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 TBSuportă canalul de datePCIe NVMe 4.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCuloare externăBlackMaximum Random Read Rate7100 IOPSMaximum Random
Referinta: TS128GSSD370S 3
Marca: TRANSCEND
Transcend 370S. SSD capacity: 128 GB, SSD form factor: 2.5", Read speed: 520 MB/s, Write speed: 170 MB/s, Data transfer rate: 6 Gbit/s
Referinta: WDS100T3G0A 3
Marca: WD
SSD WD Green 1TB SATA-III 2.5 inch
Referinta: MZ-V9P4T0BW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung, 990 PRO, 4TB, M2, PCIe 4.0 , NVMe
Referinta: SSDPR-CX400-512-G2 B
Marca: GOODRAM
Locația dispozitivuluiInternFactorul de formă2.5" 7mmCapacitatea SSD512 GBSuporta canal de dateSATA III-600Rata de transfer extern a datelor sustinuta6 GbpsSSD ControllerPhison S11Tehnologia pentru memorieNAND FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-
Referinta: WDS200T2X0E-00BCA0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Western Digital Corporation engages in the design, development, manufacture, and sale of hard drives worldwide. It offers hard drives, including 3.5-inch, 2.5-inch, 1.8-inch, and 1.0-inch form factor drives under the Western Digital, WD, the WD logo, WD C
Referinta: MZ-VAP4T0CW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 4TB PCIe 5.0 NVMe M2
Referinta: WDS800T1X0M-00CMT0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiPlug-in CardFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD8 TBSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4CertificariBSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCITehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell Technolog