Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Plug-in Card |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 4 tb |
| Suportă canalul de date | NVMe PCIe® Gen4 |
| Certificari | BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| Tehnologia memoriei | NAND Flash |
| Flash Memory Cell Technology | Triple-Level Cell |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Culoare externă | Black |
| Maximum Random Read Rate | 1200000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 1100000 IOPS |
| Rata maximă de citire consecutivă | 7300 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 6600 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 2400 tb |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Lățime (mm) | 22.1 mm |
| Înălțime (mm) | 3.81 mm |
| Adâncime (mm) | 80.01 mm |
| Greutatea nominală | 7.5 g |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 127 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 102 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 22 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.058 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.024 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 144 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 236 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 111 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.66 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 10 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 718037901480 |
Referinta: SA400S37/480G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă2.5" 7mmCapacitatea SSD480 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellCuloare externăBlackRata maximă de citire consecutivă500 MBpsR
Referinta: SNV3SM3/2T0 B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiPlug-in CardFactor de formăM.2 22x30mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de dateNVMe PCIe® Gen4Tehnologia memoriei3D NANDRata maximă de citire consecutivă6000 MBpsRata maximă de scriere consecutivă5000 MBpsTotal Bytes Written (TBW)64
Referinta: ASU650SS-2TT-R 3
Marca: ADATA
SSD Adata SU650 2TB SATA-III 2.5 inch
Referinta: MZ-VAP2T0BW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 2TB PCIe 5.0 NVMe M2
Referinta: MZ-VAP1T0CW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 1TB NVMe PCIe 5.0
Referinta: MZ-VAP2T0CW 3
Marca: SAMSUNG
Samsung MZ-VAP2T0. SSD capacity: 2 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 14700 MB/s, Write speed: 13400 MB/s, Component for: PC/Game console
Referinta: AGAMMIXS60-1T-CS 3
Marca: ADATA
SSD Adata XPG Gammix S60 HeatSink 1TB PCI Express 4.0 x4 M.2 2280
Referinta: SA400S37/240G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă2.5" 7mmCapacitatea SSD240 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellCuloare externăBlackRata maximă de citire consecutivă500 MBpsR
Referinta: MZ-V9S2T0BW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 990 EVO+ 2TB PCI Express 4.0
Referinta: SSDPR-PX600-2K0-80 B
Marca: GOODRAM
Locația dispozitivuluiPlug-in ModuleFactorul de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 TBSuporta canal de dateNVMe PCIe® Gen4Tehnologia pentru memorie3D NANDCuloare externăNegruMaximum Sequential Read Rate5200 MB/sMaximum Sequential Write Rate4200 MB/sTotal Byt