Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | 100-100001368WOF |
| Producător | AMD |
| Tipul de produs | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X3D |
| Socket | AM5 |
| Clock Rate | 4.40 GHz |
| Turbo Clock Rate | 5.50 GHz |
| Core Quantity | 12 |
| Cantitate de fire | 24 |
| Core Name | Granite Ridge |
| L2 Cache Size | 12 MB |
| L3 Cache Size | 128 MB |
| Caracteristici | AES instructions AMD Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions Streaming SIMD Extensions 2 Streaming SIMD Extensions 3 Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Streaming SIMD Extensions 4A Advanced Vector Extensions Supplemental SSE3 Advanced Vector Extensions 2.0 Advanced Vector Extensions 512 Secure Hash Algorithm extensions AMD Precision Boost 2 RAID Support PCI Express 5.0 Support Multimedia Extensions (MMX(+)) AMD EXPO Memory Overclocking Technology |
| Production Technology | 4 nm |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 120 W |
| Memory Types | DDR5 |
| Max Memory Size | 192 GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 28 |
| Graphics Adapter | AMD Radeon Graphics |
| Graphics Base Frequency | 2200 MHz |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 35 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.17 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.11 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 138 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 380 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 148 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.66 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.06 kg |
| Ambalaje în cutie | 4 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 730143315579 |
Referinta: 100-100000457BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000457BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 5500SocketAM4Clock Rate3.60 GHzTurbo Clock Rate4.20 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameCezanneL2 Cache Size3 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtu
Referinta: 100-100000644BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000644BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 4500SocketAM4Clock Rate3.60 GHzTurbo Clock Rate4.10 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameRenoirL2 Cache Size3 MBL3 Cache Size8 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtual
Referinta: BX80768265F 3
Marca: INTEL
Intel Core Ultra 7 265F. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Package type: Box. Neural processor unit (NPU): Intel AI Boost, AI software frameworks supported by NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN,
Referinta: 100-100001015BOX B
Marca: AMD
Articol100-100001015BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 7600SocketAM5Clock Rate3.80 GHzTurbo Clock Rate5.10 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameZen 4L2 Cache Size6 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtual
Referinta: BX8071514500SRN3T B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514500SRN3TProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i5-14500Socket1700Performance-core Base Clock Rate2.6 GhEfficient-core Base Clock Rate1.9 GhTurbo Clock Rate5.00 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5 GhEfficient-core Turbo Cl
Referinta: BX80768245KSRQCT B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-100000931BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000931BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 8500GSocketAM5Clock Rate3.50 GHzTurbo Clock Rate5.00 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameZen 4L2 Cache Size6 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciAES instructionsStreaming
Referinta: 100-100001084WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001084WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 9800X3DSocketAM5Clock Rate4.70 GHzTurbo Clock Rate5.20 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameGranite RidgeL2 Cache Size8 MBL3 Cache Size96 MBCaracteristiciAES instructions
Referinta: BX80768265KFSRQCU B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-100000591WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000591WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 7700XSocketAM5Clock Rate4.50 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameZen 4L2 Cache Size8 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtua