Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | BX8071514900KSSRN7R |
| Producător | INTEL |
| Tipul de produs | CPU desktop |
| CPU | INTEL Core i9-14900KS |
| Socket | 1700 |
| Performance-core Base Clock Rate | 3.2 Gh |
| Efficient-core Base Clock Rate | 2.4 Gh |
| Turbo Clock Rate | 6.20 GHz |
| Performance-core Turbo Clock Rate | 5.7 Gh |
| Efficient-core Turbo Clock Rate | 4.5 Gh |
| Core Quantity | 24 |
| Performance-cores Quantity | 8 |
| Efficient-cores Quantity | 16 |
| Cantitate de fire | 32 |
| Core Name | Raptor Lake |
| L2 Cache Size | 32 MB |
| Mărimea cache-ului CPU | 36 MB |
| Caracteristici | Execute Disable Bit Hyper-Threading Technology Intel Enhanced SpeedStep Technology Intel Trusted Execution Technology Intel Virtualization Technology Intel Active Management Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Intel vPro Technology Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Quick Sync Video Intel Clear Video HD Technology Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel OS Guard Intel Thermal Velocity Boost Intel Deep Learning Boost PCI Express 4.0 support Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology PCI Express 5.0 Support Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel One-Click Recovery Intel Hardware Shield Eligibility Intel Total Memory Encryption - Multi Key Intel Remote Platform Erase (RPE) Intel Adaptive Boost Technology |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 150 W |
| Maximum TDP | 253 W |
| Memory Types | DDR4/DDR5 |
| Max Memory Size | 192GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 3200MHz(PC4-25600)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 20 |
| Max Number of DMI Lanes | 8 |
| Graphics Adapter | INTEL UHD Graphics 770 |
| Graphics Base Frequency | 300 MHz |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.545 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5032037280235 |
Referinta: BX80768250KFSA4V3 B
Marca: INTEL
ArticolBX80768250KFSA4V3ProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUIntel Core Ultra 5 Processor 250KF PlusSocket1851Clock Rate4.20 GHzPerformance-core Base Clock Rate4.2 GhEfficient-core Base Clock Rate3.3 GhTurbo Clock Rate5.30 GHzPerformance-core Turbo
Referinta: BX80768265FSRQCV B
Marca: INTEL
ArticolBX80768265FSRQCVProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core Ultra 7 Processor 265FSocket1851Performance-core Base Clock Rate2.4 GhEfficient-core Base Clock Rate1.8 GhTurbo Clock Rate5.30 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.2 GhEfficien
Referinta: 100-100000926WOF B
Marca: AMD
LEADERSHIP PERFORMANCE FOR PC GAMERSAMD Ryzen™ 5000 Series processors deliver maximum performance, whether you're playing the latest games or designing them.THE WORLD'S FASTEST PC GAMING PROCESSORAMD continues to lead the industry in gaming inno
Referinta: BX80768250KSA4UZ B
Marca: INTEL
ArticolBX80768250KSA4UZProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUIntel Core Ultra 5 Processor 250K PlusSocket1851Clock Rate4.20 GHzPerformance-core Base Clock Rate4.2 GhEfficient-core Base Clock Rate3.3 GhTurbo Clock Rate5.30 GHzPerformance-core Turbo C
Referinta: BX8071514900KSRN48 B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514900KSRN48ProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i9-14900KSocket1700Performance-core Base Clock Rate3.2 GhEfficient-core Base Clock Rate2.4 GhTurbo Clock Rate6.00 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.6 GhEfficient-core Turb
Referinta: BX8071514400FSRN3R B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514400FSRN3RProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i5-14400FSocket1700Performance-core Base Clock Rate2.5 GhEfficient-core Base Clock Rate1.8 GhTurbo Clock Rate4.70 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.7 GhEfficient-core Turb
Referinta: CM8070104291321 3
Marca: INTEL
Intel Core i3-10105. Processor family: Intel® Core™ i3, Processor socket: LGA 1200 (Socket H5), Processor lithography: 14 nm. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 128 GB, Memory types supported by processor: DDR4
Referinta: 100-100000263BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000263BOXManufacturerAMDTipul de ProdusCPU desktopCPUAMD Ryzen 7 5700GClock Rate3.80 GHzTurbo Clock Rate4.60 GHzCore Quantity8Threads Quantity16Core NameZen 3SocketAM4L2 Cache Size4 MBL3 Cache Size16 MBProduction Technology7 nmInstruction Se
Referinta: YD3400C5FHSBX B
Marca: AMD
ArticolYD3400C5FHSBXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 3400GSocketAM4Clock Rate3.70 GHzTurbo Clock Rate4.20 GHzCore Quantity4Cantitate de fire8Core NameZen+L3 Cache Size4 MBProduction Technology12 nmInstruction Set64 bitTDP65 WMemory Ty
Referinta: 100-100001277WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001277WOFProducătorAMDTipul de produsCPU desktopCPUAMD Ryzen 9 9950XSocketAM5Clock Rate4.30 GHzTurbo Clock Rate5.70 GhzCore Quantity16Cantitate de fire32Core NameZen 5L2 Cache Size16 MBL3 Cache Size64 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virt