Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | 100-100001277WOF |
| Producător | AMD |
| Tipul de produs | CPU desktop |
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X |
| Socket | AM5 |
| Clock Rate | 4.30 GHz |
| Turbo Clock Rate | 5.70 Ghz |
| Core Quantity | 16 |
| Cantitate de fire | 32 |
| Core Name | Zen 5 |
| L2 Cache Size | 16 MB |
| L3 Cache Size | 64 MB |
| Caracteristici | AES instructions AMD Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions Streaming SIMD Extensions 2 Streaming SIMD Extensions 3 Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Streaming SIMD Extensions 4A Advanced Vector Extensions Supplemental SSE3 Advanced Vector Extensions 2.0 Advanced Vector Extensions 512 AMD Precision Boost 2 AMD Precision Boost Overdrive RAID Support AMD Ryzen Master AMD EXPO Memory Overclocking Technology Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Production Technology | 4 nm |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 170 W |
| Memory Types | DDR5 |
| Max Memory Size | 192GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 28 |
| Graphics Adapter | AMD Radeon Graphics |
| Graphics Base Frequency | 2200 MHz |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Lungimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 83 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.3 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.2 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 138 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 380 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 148 mm |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 0.66 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 4 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 730143315272 |
Referinta: 100-000001277 3
Marca: AMD
AMD Ryzen 9 9950X. Processor family: AMD Ryzen™ 9, Processor socket: Socket AM5, Processor lithography: 4 nm. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 192 GB, Memory types supported by processor: DDR5-SDRAM. On-board
Referinta: BX80715300SRN3J B
Marca: INTEL
ArticolBX80715300SRN3JProducătorINTELTipul de produsCPU desktopCPUINTEL 300Socket1700Performance-core Base Clock Rate3.9 GhCore Quantity2Performance-cores Quantity2Efficient-cores Quantity0Cantitate de fire4Core NameRaptor LakeL2 Cache Size2.5 MBMărimea c
Referinta: BX80768265F 3
Marca: INTEL
Intel Core Ultra 7 265F. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Package type: Box. Neural processor unit (NPU): Intel AI Boost, AI software frameworks supported by NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN,
Referinta: BX8071512100FSRL63 B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-100001593WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001593WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen Threadripper 9980XSocketsTR5Clock Rate3.20 GHzTurbo Clock Rate5.40 GHzCore Quantity64Cantitate de fire128Core NameShimada PeakL2 Cache Size64 MBL3 Cache Size256 MBCaracteristiciAES
Referinta: 100-100001236SBX B
Marca: AMD
Articol100-100001236SBXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 8700GSocketAM5Clock Rate4.20 GHzTurbo Clock Rate5.10 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameZen 4L2 Cache Size8 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciAES instructionsStreaming
Referinta: BX8071514700FSRN3Z B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514700FSRN3ZProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i7-14700FSocket1700Performance-core Base Clock Rate2.1 GhEfficient-core Base Clock Rate1.5 GhTurbo Clock Rate5.40 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.3 GhEfficient-core Turb
Referinta: BX8071514700KFSRN3Y B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514700KFSRN3YProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core i7-14700KFSocket1700Performance-core Base Clock Rate3.4 GhEfficient-core Base Clock Rate2.5 GhTurbo Clock Rate5.60 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.5 GhEfficient-core Tu
Referinta: 100-100000719WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000719WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 9 9950X3DSocketAM5Clock Rate4.30 GHzTurbo Clock Rate5.70 GhzCore Quantity16Cantitate de fire32Core NameGranite RidgeL2 Cache Size16 MBL3 Cache Size128 MBCaracteristiciAES instructi
Referinta: CM8071504821015 3
Marca: INTEL
Intel Core i5-14600K. Processor family: Intel® Core™ i5, Processor socket: LGA 1700, Package type: Tray. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 192 GB, Memory types supported by processor: DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM. On