Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | 100-100001352WOF |
| Producător | AMD |
| Tipul de produs | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen Threadripper 7960X |
| Socket | sTR5 |
| Clock Rate | 4.20 GHz |
| Turbo Clock Rate | 5.30 GHz |
| Core Quantity | 24 |
| Cantitate de fire | 48 |
| Core Name | Zen 4 |
| L2 Cache Size | 24 MB |
| L3 Cache Size | 128 MB |
| Caracteristici | AES instructions AMD Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions Streaming SIMD Extensions 2 Streaming SIMD Extensions 3 Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Streaming SIMD Extensions 4A Advanced Vector Extensions Supplemental SSE3 Advanced Vector Extensions 2.0 Advanced Vector Extensions 512 Secure Hash Algorithm extensions AMD Precision Boost 2 Multimedia Extensions (MMX(+)) AMD EXPO Memory Overclocking Technology |
| Production Technology | 6 nm |
| Instruction Set | x86 |
| Maximum TDP | 350 W |
| Memory Types | DDR5 |
| Memory Channels Supports | 4 |
| Supported Memory Speed | 5200MHz(PC5-41600) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 92 |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 127 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 72 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 127 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.41 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.3 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 209 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 135 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 140 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 1.63 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 4 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 730143315777 |
Referinta: BX8071514900FSRN3W B
Marca: INTEL
ArticolBX8071514900FSRN3WProducătorINTELTipul de produsCPU desktopCPUINTEL Core i9-14900FSocket1700Performance-core Base Clock Rate2 GhEfficient-core Base Clock Rate1.5 GhTurbo Clock Rate5.80 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate5.4 GhEfficient-core Turbo
Referinta: 100-100000931BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000931BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 8500GSocketAM5Clock Rate3.50 GHzTurbo Clock Rate5.00 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameZen 4L2 Cache Size6 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciAES instructionsStreaming
Referinta: BX8071512100FSRL63 B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-000000910 3
Marca: AMD
AMD Ryzen 7 7800X3D. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor socket: Socket AM5, Processor lithography: 5 nm. Memory channels: Dual-channel, Memory types supported by processor: DDR5-SDRAM, Memory clock speeds supported by processor: 3600,5200 MHz. On-b
Referinta: 100-100000457BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000457BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 5500SocketAM4Clock Rate3.60 GHzTurbo Clock Rate4.20 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameCezanneL2 Cache Size3 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtu
Referinta: 100-000001404 3
Marca: AMD
AMD Ryzen 7 9700X. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor socket: Socket AM5, Processor lithography: 4 nm. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 192 GB, Memory types supported by processor: DDR5-SDRAM. On-board
Referinta: 100-100000592SBX B
Marca: AMD
Articol100-100000592SBXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 7700SocketAM5Clock Rate3.80 GHzTurbo Clock Rate5.30 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameZen 4L2 Cache Size8 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virtual
Referinta: 100-100000589WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000589WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 9 7900XSocketAM5Clock Rate4.70 GHzTurbo Clock Rate5.60 GHzCore Quantity12Cantitate de fire24Core NameZen 4L2 Cache Size12 MBL3 Cache Size64 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virt
Referinta: 100-100000927BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000927BOXManufacturerAMDTipul de ProdusCPU desktopCPUAMD Ryzen 5 5600Clock Rate3.50 GHzTurbo Clock Rate4.40 GHzCore Quantity6Threads Quantity12Core NameVermeerSocketAM4L2 Cache Size3 MBL3 Cache Size32 MBCaracteristiciAES instructionsAMD Virt
Referinta: BX80768250KSA4UZ B
Marca: INTEL
ArticolBX80768250KSA4UZProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUIntel Core Ultra 5 Processor 250K PlusSocket1851Clock Rate4.20 GHzPerformance-core Base Clock Rate4.2 GhEfficient-core Base Clock Rate3.3 GhTurbo Clock Rate5.30 GHzPerformance-core Turbo C