Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul display-ului | LCD |
| Tipul de matrice | VA |
| Diagonala display-ului | 22" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 21.5" |
| Tipul de deschidere | Punct Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.2493 mm |
| Suport de culori | 16.7M |
| Rezoluție maximă | 1920x1080 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 100 Hz |
| Claritatea imaginii | 250 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 3 000 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 5 ms |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex, Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare, Reglabil în înălțime, Pivot, Rotativ |
| Funcțiile display-ului | Full HD, HDCP Ready, Edge LED, Tehnologie fără clipiri, Timp de răspuns normal: 8 ms, Modul Eye Saver, Luneta îngustă |
| Gamă de culori redată dispozitiv | NTSC 72% |
| Factorul de formă al boxei | Integrat |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Puterea de ieșire pe canal | 2 W |
| Puterea de ieșire | 4 W |
| VGA | 1 (Conector 15 Pin D-Sub) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Nominal Power Consumption | 11.4 W |
| Consumul maxim de energie | 25 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.3 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Cable Lock Slot, Fantă pentru blocare de securitate |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100x100 mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | Energy Star, VESA FDMI, TCO, RoHS |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 90 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 5000 m |
| Adâncime (mm) | 54.33 mm |
| Înălțime (mm) | 288.93 mm |
| Lățime (mm) | 492.06 mm |
| Greutatea nominală | 2.26 kg |
| Adâncime (mm) | 211.6 mm |
| Înălțime (mm) | 468.59 mm |
| Lățime (mm) | 492.93 mm |
| Greutate | 4.11 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 562 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 130 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 363 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 6.21 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 4.11 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 6.21 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 2 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5397184962411 |
Referinta: 210-BSNS L
Marca: DELL
SE2725HG- 27" IPS Anti-glare – 16:9 FHD 1920 x 1080 200 Hz, 1,000:1, 300 cd/m², 16.7 Million Colors (99 % sRGB), 1 ms (GTG Extreme) / 3 ms (Super Fast) / 5 ms (Fast), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount
Referinta: S2725DSM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2331 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: 210-BSVN L
Marca: DELL
S2725DSM- 27" IPS Anti-glare – 16:9 QHD 2560 × 1440 75 Hz, 1,500:1 (typical), 300 cd/m², 16.7 Million Colors (~99 % sRGB), 5 ms (Fast) / 8 ms (Normal), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount Standard: 100 ×
Referinta: E2425HSM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2745 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: 210-BFMZ L
Marca: DELL
P2724DEB - 27" IPS Anti-glare 16:9 QHD (2560 x 1440) at 60 Hz, 1,000:1 (typical), 350 cd/m2(typ), 16.7 million colors, 99% sRGB, 178° vertical / 178°horizontal, 5ms gray to gray (fast), 8ms gray to gray (normal), TÜV-certified ComfortView Plus, TÜV-c
Referinta: LM25-B221B L
Marca: DAHUA
DAHUA COM MONITOR FHD 24.5" LM25-B221B
Referinta: 210-BQTK L
Marca: DELL
Dell UltraSharp 32 4K Thunderbolt Hub Monitor - U3225QE 32" IPS Anti-Glare- 16:9 UHD 3840 x 2160, 3,000:1, 450 cd/m2- 600 cd/m2, 1.07 Billion Colors, 8ms GTG, 5ms GTG (Fast), 178°(horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA
Referinta: 210-BHXB L
Marca: DELL
U3824DW - 38" Curved IPS Black Anti-glare 3H hardness 21:9 WQHD+ 3840 x 1600 at 60 Hz, 300 cd/m², 2000:1 (dynamic), 1.07 billion colors, 100% Rec 709, 100% sRGB, 98% DCI-P3, 98% P3, 5 ms (fast), 8 ms (normal), 178° / 178°, WLED edgelight backlight, F
Referinta: U2725QE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1554 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospătare