Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire

| EPREL | 2043106 |
| Tipul display-ului | LCD |
| Tehnologia display-ului | Matrice activă TFT |
| Tipul de matrice | IPS |
| Diagonala display-ului | 24" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 23.8" |
| Tipul de deschidere | Punct Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.275 mm |
| Suport de culori | 16.7M |
| Rezoluție maximă | 1920x1080 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 100 Hz |
| Frecvența maximă de scanare orizontală | 115 kHz |
| Frecvența minimă de scanare orizontală | 30 kHz |
| Claritatea imaginii | 250 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 1 300 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 0.5 ms |
| Suprafața display-ului | Tip mat |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare |
| Funcțiile display-ului | Iluminare LED, Full HD, Tehnologie fără clipiri, Lumină albastră redusă, AMD Adaptive Sync Technology, Borderless |
| Gamă de culori redată dispozitiv | NTSC 72%, sRGB 96% |
| Factorul de formă al boxei | Integrat |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Puterea de ieșire pe canal | 2 W |
| Puterea de ieșire | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| EPREL | 2043106 |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Intern |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Consumul operațional de energie | 16 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.3 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare, Cablu HDMI |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare, Folie de siguranță |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Kensington Lock |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100x100mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | VESA DDC/CI, VESA FDMI, RoHS, REACH, VESA DCC2B |
| Adâncime (mm) | 211 mm |
| Înălțime (mm) | 393 mm |
| Lățime (mm) | 539.5 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 4 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 3.5 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 4 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: S3225QC-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceOLEDDiagonala display-ului32.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil32.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1824 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospă
Referinta: 210-BQTL L
Marca: DELL
"Dell UltraSharp 27 4K Thunderbolt Hub Monitor - U2725QE 27"" IPS Anti-glare- 16:9 UHD 3840 x 2160, 3,000:1, 450 cd/m2, 600 cd/m2, 1.07 Billion Colors, 5ms GTG (Fast), 8ms GTG, 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgeligh
Referinta: P2426-05 B
Marca: DELL
Warranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)445 mmPack Width (mm)60 mmPack Height (mm)170 mmPack Weight Brutto (kg)6.74 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)6.74 kgEAN Code5397321029526
Referinta: LM27-B200S L
Marca: DAHUA
Monitor Full HD LED VA Dahua LM27-B200, 27 inch, 60 Hz, 6.5 ms, HDMI , VGA, Audio out
Referinta: P2425-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTDiagonala display-ului24"Lungimea diagonală a display-ului vizibil24"Tipul de matriceIPSTipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.27 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă
Referinta: XUB2492QSU-B1 B
Marca: IIYAMA
EPREL1829234Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.206 mmSuport de culori16.7MR
Referinta: T2252MSC-B2 B
Marca: IIYAMA
EPREL1556636Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceIPSDiagonala display-ului21.5"Lungimea diagonală a display-ului vizibil21.5"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2479 mmSuport de culori16.
Referinta: SE2726H-05 B
Marca: DELL
Warranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)715 mmPack Width (mm)140 mmPack Height (mm)455 mmPack Weight Brutto (kg)5.92 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)5.92 kgEAN Code5397321028734
Referinta: 210-BMJB L
Marca: DELL
P2425HE - 23.8" IPS Anti-glare with 3H hardness 16:9 1920 x 1080 at 100 Hz, 1,500: 1, 250 cd/m2 5ms gray-to-gray (Fast mode) 8ms gray-to-gray (Normal mode), 99% sRGB color gamut. Up to 16.7 million colors, TÜV Eye Comfort, Ficker Free, LED edgelight
Referinta: S3222DGM-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului32"Lungimea diagonală a ecranului vizibil31.5"Tipul de matriceVATipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2724 mmPixel Density93 ppiSuport de culoare16.7MRezolu