Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire

| EPREL | 1829234 |
| Tipul display-ului | LCD |
| Tehnologia display-ului | Matrice activă TFT |
| Tipul de matrice | IPS |
| Diagonala display-ului | 24" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 23.8" |
| Tipul de deschidere | Punct Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.206 mm |
| Suport de culori | 16.7M |
| Rezoluție maximă | 2560x1440 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 100 Hz |
| Frecvența maximă de scanare orizontală | 155 kHz |
| Frecvența minimă de scanare orizontală | 30 kHz |
| Claritatea imaginii | 300 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 1 000 : 1 |
| Raportul de contrast dinamic | 80 000 000 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 0.5 ms |
| Suprafața display-ului | Tip mat |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare, Reglabil în înălțime, Pivot, Rotativ |
| Funcțiile display-ului | HDCP Ready, Tehnologie fără clipiri, Lumină albastră redusă, AMD Adaptive Sync Technology, Borderless |
| Gamă de culori redată dispozitiv | sRGB 99%, NTSC 72% |
| Factorul de formă al boxei | Integrat |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Puterea de ieșire pe canal | 2 W |
| Puterea de ieșire | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen. 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| EPREL | 1829234 |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Intern |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Consumul operațional de energie | 25 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.5 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare, Cablu USB, Cablu HDMI, Cablu DisplayPort |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare, Folie de siguranță |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Kensington Lock |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100x100mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | Conectare și redare, VESA DDC/CI, VESA DDC 2B, VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Culoare externă | Black |
| Adâncime (mm) | 209.5 mm |
| Înălțime (mm) | 508 mm |
| Lățime (mm) | 540 mm |
| Greutate | 5.9 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 6 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 5.9 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 6 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: P3425WE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului34"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34.1"Raza de curbă3800RTipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2325 mmPixel Density110 ppiSuport de culori1.07BRezoluție maxim
Referinta: 210-BLLV L
Marca: DELL
AW3225QF - 31.6" QD-OLED, anti-reflection, 16:9, 4k UHD 3840 x 2160 at 240 Hz, 1000 cd/m2 (typical)(HDR peak), 1 million: 1 at SDR and HDR, DCI-P3 99% color gamut, 178° vertical / 178° horizontal, 0.03ms (gray-to-gray min.), 1.07 billion colors, DCI-
Referinta: P2725H-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTLungimea diagonalei27"Lungimea diagonală a ecranului vizibil27"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.3114 mmSuport de culoare16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata
Referinta: E2225HSM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului22"Lungimea diagonală a display-ului vizibil21.5"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2493 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospătare
Referinta: 210-BLHH L
Marca: DELL
AW2725DF - 27" Fast IPS Anti-glare – 16:9 QHD 2560 × 1440 240 Hz, 1000:1 (typical), 400 cd/m² (peak), 16.7 Million Colors (98 % DCI-P3), 1 ms (GtG) / 0.5 ms (Extreme), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: Advanced Fast IPS, VESA Mount S
Referinta: S3225QS-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului32"Lungimea diagonală a display-ului vizibil31.5"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1815 mmPixel Density139 ppiSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maxi
Referinta: S2725QC-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1554 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospătare
Referinta: P2426H-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2745 mmPixel Density93 ppiSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata ma
Referinta: XUB2792HSU-B6 B
Marca: IIYAMA
EPREL2005990Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.311 mmSuport de culori16.7MRez
Referinta: P2725D-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2331 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt