Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tehnologia memoriei | DDR4 SDRAM |
| Capacitatea SSD | 16 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 260-pin |
| Oferă o metodă de verificare a erorilor | Non-ECC |
| Viteza memoriei | 3200MHz(PC4-25600) |
| Caracteristici memorie | Unbuffered |
| Dispozitive compatibile | Notebook Altele |
| Nominal Supply Voltage | 1.2 V |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 99999 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 69.6 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 3.6 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 30 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.01 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.005 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 5.5 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 107.4 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 54.5 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.03 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.01 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.01 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 649528903600 |
Referinta: KF560C36BBEK2-64 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity64 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL36TRCD
Referinta: LD5U16G60C30BR-RGD B
Marca: LEXAR
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL30Caracteristici memorieLED XMP 3.0 AMD EXPODispozitive compa
Referinta: KF556C40BBAK2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR5, 32GB, 5600MHz, CL40, 1.25V, Kit of 2, Fury Beast RGB
Referinta: KVR32N22D8/32 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR4 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCConfigurarea modelului de memorie4 x 64Viteza memori
Referinta: CMK32GX5M2B6000Z38 3
Marca: CORSAIR
Corsair VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CMK32GX5M2B6000Z38
Referinta: KVR56U46BS6-8 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD8 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity8 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCConfigurarea modelului de memorie1024 x 64Viteza memor
Referinta: CMH32GX4M4E3200C16 3
Marca: CORSAIR
Memorie Corsair VENGEANCE RGB 32GB CMH32GX4M4E3200C16
Referinta: KF560C36BBE2-16 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston FURY Beast 16GB DDR5 6000MHz CL36
Referinta: CT16G4DFRA32A B
Marca: CRUCIAL
Tehnologia memorieiDDR4 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity16 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniOferă o metodă de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei3200MHz(PC4-25600)Caracteristici memorieUnbuff
Referinta: CMH8GX5M1B5200C40 3
Marca: CORSAIR
Memorie Corsair Vengeance RGB 8GB DDR5 5200MHz