Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tehnologia pentru memorie | DDR4 SDRAM |
| Capacitatea SSD | 16 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 260-pin |
| Furnizează metoda de verificare a erorilor | Non-ECC |
| Viteza memoriei | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS Latency | CL22 |
| Caracteristici memorie | Unbuffered Single Rank |
| Dispozitive compatibile | Notebook |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Nominal Supply Voltage | 1.2 V |
| Tensiunea de alimentare maxima | 1.35 V |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 99999 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.01 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.02 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 0.44 kg |
| Ambalaje în cutie | 25 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 740617310962 |
Referinta: KF556C40BB-32 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCConfigurarea modelului de memorie4 x 64Viteza memori
Referinta: CMH16GX5M2B5200Z40 3
Marca: CORSAIR
CR VENGEANCE 16GB (2x8GB) DDR5 KIT
Referinta: KVR56U46BS8-16 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity16 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei5600MHz(PC5-44800)CAS LatencyCL46TRCD
Referinta: CT32G4DFD832A B
Marca: CRUCIAL
Tehnologia memorieiDDR4 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniOferă o metodă de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei3200MHz(PC4-25600)CAS LatencyCL22Caracteristic
Referinta: CMH16GX5M2B5600Z40 3
Marca: CORSAIR
CR VENGEANCE 16GB (2x8GB) DDR5 KIT
Referinta: AD4U266616G19-SGN 3
Marca: ADATA
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL19, 1.2V
Referinta: LD4AU016G-B3200GSST B
Marca: LEXAR
Tehnologia memorieiDDR4 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity16 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniOferă o metodă de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei3200MHz(PC4-25600)Caracteristici memorieUnbuff
Referinta: AD5U480032G-S 3
Marca: ADATA
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR5, 32GB, 4800MHz, CL40, 1.35V
Referinta: AX5U6000C3016G-DTLABRBK 3
Marca: ADATA
Memorie RAM Adata XPG Lancer Blade RGB 32GB DDR5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit
Referinta: CMH32GX4M4E3200C16W 3
Marca: CORSAIR
Memorie Corsair VENGEANCE RGB 32GB CMH32GX4M4E3200C16W