Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tehnologia pentru memorie | DDR4 SDRAM |
| Capacitatea SSD | 16 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 260-pin |
| Furnizează metoda de verificare a erorilor | Non-ECC |
| Viteza memoriei | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS Latency | CL22 |
| TRCD | 22 |
| TRP | 22 |
| TRAS | 32 |
| Caracteristici memorie | Dual Rank ODT SPD EEPROM |
| Dispozitive compatibile | Notebook Altele |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 100 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -55 °C |
| Nominal Supply Voltage | 1.2 V |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 99999 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.01 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.1 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 0.44 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 25 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 740617296082 |
Referinta: KVR56U46BS6-8 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD8 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity8 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCConfigurarea modelului de memorie1024 x 64Viteza memor
Referinta: M425R4GA3BB0-CQK B
Marca: SAMSUNG
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiSODIMM 262-pinViteza memoriei4800MHz(PC5-38400)Nominal Supply Voltage1.1 VGaranția produselelor returnabileDaTermen de garanți
Referinta: M333R2GA3PB1-CCP B
Marca: SAMSUNG
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity16 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniViteza memoriei6400MHz(PC5-51200)Dispozitive compatibilePCNominal Supply Voltage1.1 VGaranția produselelor
Referinta: AX5U5600C4616G-DTLABBK 3
Marca: ADATA
Memorie RAM Adata DDR5 32GB 5600Mhz CL46 Dual Channel XPG LANCER BLADE Black
Referinta: CT16G56C46S5 B
Marca: CRUCIAL
The Crucial story starts with Micron Technology, Inc., one of the largest dynamic random access memory (DRAM) manufacturers in the world and the only one based in the U.S. Headquartered in Boise, Idaho, Micron manufactures DRAM chips and assembles them in
Referinta: AC239377 L
Marca: DELL
Memorie 16GB DELL RDIMM 4800MHz 1RX8 DDR5 (compatibila G16)
Referinta: CT64G56C46S5 B
Marca: CRUCIAL
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD64 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity64 GBFactorul de formă al memorieiSODIMM 262-pinViteza memoriei5600MHz(PC5-44800)CAS LatencyCL46TRCD45TRP45Caracteristici memorieUnbufferedDispozitive compatibi
Referinta: KF552C40BBAK2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston , DIMM, 32GB (2x16GB) DDR5, CL40, 5200MHz FURY Beast RGB
Referinta: KF560C36BBE2AK2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston FURY Beast RGB 32GB DDR5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit
Referinta: KF432C16BB12AK2/32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston DDR4 32GB 3200Mhz CL16 Dual Channel Kit 1.35V Fury Beast RGB Black XMP