Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tehnologia memoriei | DDR5 SDRAM |
| Capacitatea SSD | 32 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Oferă o metodă de verificare a erorilor | Non-ECC |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| CAS Latency | CL46 |
| Caracteristici memorie | Unbuffered Dual Rank |
| Dispozitive compatibile | Notebook Altele |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 100 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -55 °C |
| Nominal Supply Voltage | 1.1 V |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 99999 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.05 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.02 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 1.25 kg |
| Ambalaje în cutie | 25 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 740617335040 |
Referinta: KCP556SS6-8 B
Marca: KINGSTON
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memo
Referinta: KF560C30BBEAK2-64 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity64 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL30Caracteristici memorieTwo DDR Channels LEDDispozitive compa
Referinta: CMH16GX5M1E6000Z36 3
Marca: CORSAIR
CR VENGEANCE DDR5 16GB 6000 MHZ CL36
Referinta: KF560C30BBEK2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie KINGSTON 32GB DDR5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit FURY Beast
Referinta: KF560C30BBEK2-32 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniOferă o metodă de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL30TRCD36TRP36TR
Referinta: KVR32S22D8/16 B
Marca: KINGSTON
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memo
Referinta: KVR56S46BD8-32 B
Marca: KINGSTON
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memo
Referinta: LD5U16G60C30BR-RGD B
Marca: LEXAR
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL30Caracteristici memorieLED XMP 3.0 AMD EXPODispozitive compa
Referinta: CMK48GX5M2E6000C36 3
Marca: CORSAIR
CR DRAM VENGEANCE 48GB(2x24) DDR5 KIT
Referinta: KF560C36BBEK2-64 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity64 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL36TRCD