Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul unității externe | Unitate hard disk |
| Factor de formă intern al hard disk-ului | 3.5in |
| Capacitatea de stocare | 20 tb |
| Canal de date externe | USB 3.0 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Necesită un sistem de operare | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Interfețe | USB 3.0 |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare , Adaptor de alimentare |
| Cablu inclus | Cablu USB 3.0 |
| Culoare externă | Negru |
| Adâncime (mm) | 125 mm |
| Înălțime (mm) | 178.75 mm |
| Lățime (mm) | 41.9 mm |
| Greutatea nominală | 1.176 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 1.342 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 1.174 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 5.72 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 5.72 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.03 kg |
| Ambalaje în cutie | 4 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 8719706043700 |
Referinta: AHV320-2TU31-CWH 3
Marca: ADATA
HDD extern ADATA, 2TB, HV320, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, Alb
Referinta: STHA16000800 3
Marca: LACIE
HDD extern Lacie, 16TB, D2 PROFESSIONAL, USB3.1 Type C,
Referinta: STFR5000800 3
Marca: LACIE
HDD extern Lacie, Rugged, 5TB, 2.5", USB3.0, Argintiu si portocaliu
Referinta: ST500LM030 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternHDD (tip)PortabilFactor de formă2.5"Capacitatea SSD500 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache128 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie5400 rpmRata de transf
Referinta: STKL2000400 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate Firecuda Gaming 2TB, 2.5", iluminare Chroma RGB, USB 3.2 Gen 1
Referinta: STKZ4000400 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate, 4TB, One Touch, 3.5 USB3.2, Black
Referinta: AHD770G-1TU32G1CBK 3
Marca: ADATA
HDD extern ADATA, 1TB, HD770G, 2.5, USB 3.2, RGB strips, Culoare: Negru/Rosu
Referinta: STKM2000400 3
Marca: SEAGATE
HDD extern Seagate, 2TB, Expansion portable, 2.5" USB3.0, Black
Referinta: STJL5000400 B
Marca: SEAGATE
Type of External DriveHard Disk DriveHard Drive Internal Form Factor2.5inStorage Capacity5 TBData Channel ExternalUSB 3.0External Data Bit Rate5 GbpsNecesita sistem de operareMicrosoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows 10InterfacesUSB 3.