Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Extern |
| Factor de formă | Portabil |
| Capacitatea SSD | 2 tb |
| Suportă canalul de date | USB 3.2 GEN.2 2x2 |
| Culoare externă | Black |
| Rata maximă de citire consecutivă | 2000 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 2000 MBps |
| USB 3.2 Gen. 2 x2 | 1 (USB Type-C) |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Protecția împotriva efectelor asupra mediului | Construcție rezistentă la lovituri Rezistent la apă |
| Standarde de protecție | IP55 |
| Compatibilitate cu platforma | PC Mac Linux |
| Lățime (mm) | 32.58 mm |
| Înălțime (mm) | 69.54 mm |
| Adâncime (mm) | 13.5 mm |
| Greutatea nominală | 0.0289 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 41.4 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 111.25 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 151.13 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.12 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.03 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 2.88 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.03 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.03 kg |
| Ambalaje în cutie | 20 |
| Tipul ambalajului | Retail |
Referinta: STJR2000400 B
Marca: SEAGATE
DenumireStorage Expansion Card (CFXSSD/2TB/PCIE)Produse parinteXbox Series X|SProduse returnabile aflate in garantieDaTermen garantie (luna)36 luna(i)Criterii de validare a garantieiNumăr de serieGreutatea bruta a pachetului0.073 kgGreutatea neta a pachet
Referinta: STKL2000400 3
Marca: SEAGATE
HDD Extern Seagate Firecuda Gaming 2TB, 2.5", iluminare Chroma RGB, USB 3.2 Gen 1
Referinta: STKM2000400 3
Marca: SEAGATE
HDD extern Seagate, 2TB, Expansion portable, 2.5" USB3.0, Black
Referinta: ST500LM030 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternHDD (tip)PortabilFactor de formă2.5"Capacitatea SSD500 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache128 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie5400 rpmRata de transf
Referinta: AHV620S-4TU31-CBK 3
Marca: ADATA
HDD extern ADATA, 4TB, HV620S, 2.5", USB3.1, Negru, Slim
Referinta: STKP20000400 3
Marca: SEAGATE
HDD EXT SG 20 TB 3.5" 3.0 EXPANSION BK
Referinta: ST2000LM015 B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternHDD (tip)PortabilFactorul de formă2.5"Capacitate de stocare2 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache128 MBCapacitatea maxima a sectorului4096 BViteza de rotatie5400 rpmRata de tr
Referinta: STKP26000400 3
Marca: SEAGATE
HDD EXT SG 26 TB 3.5" 3.0 EXPANSION BK
Referinta: SXS1000/2000G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiExternFactor de formăPortabilCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de dateUSB 3.2 GEN 2Tehnologia memorieiNAND FlashAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCablu inclusCablu USB de tip A la tip CCuloare externăBlackRata maximă de citire