Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Numărul de porturi | 8 x (2.5 Gbps) RJ-4516 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet) RJ-452 x (10 Gbps) SFP+ |
| Numărul total de porturi | 26 |
| Straturi de comutare | Stratul 2 Stratul 3 |
| Rata de biți de date | 112 Gbps |
| Protocol de rețea/transport | DHCP IGMP STP RSTP LLDP |
| Standarde de conformitate pentru rețele | IEEE 802.1X |
| Caracteristici rețea | Suport Jumbo Frames |
| Locația dispozitivului | Extern |
| Capacitate de montare | Montare pe raft |
| Înălțimea raftului standard | 1U |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Sursă de alimentare | Intern AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Consumul operațional de energie | 50 W |
| Adâncime (mm) | 325 mm |
| Înălțime (mm) | 44 mm |
| Lățime (mm) | 442 mm |
| Greutatea nominală | 4.3 kg |
| Culoare externă | Gray |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -5 °C |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | 24 luni - pentru EU |
| Lungimea ambalajului (mm) | 520 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 120 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 420 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 5.61 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 4.2 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 538 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 264 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 473 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 12.11 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 2 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 810084692738 |
Referinta: S3226-24ET-240 L
Marca: DAHUA
Switch industrial 24 PoE+1 SFP Dahua
Referinta: PFS4206-4P-96 L
Marca: DAHUA
"SWT 4p PoE +2FO 96 W Dahua PFS4206-4P-96 "
Referinta: USW-48-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
Numărul de porturi48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)4 x (1 Gbps)Straturi de comutareStratul 2Indicatorul de stareLinkVitezăPoEStandarde de conformitate pentru rețeleIEEE 802.3af IEEE 802.3atCaracteristici rețeaP
Referinta: PFS3206-4P-96 L
Marca: DAHUA
Switch 4 porturi PoE +2 SFP PFS3206-4P-96 Dahua
Referinta: USW-PRO-XG-24-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
Protocolul de legătură de date acceptă10 Gbps Fast Ethernet/Ethernet 1 Gbps 5 Gbps 25 GbpsNumărul de porturi24Numărul total de porturi26Protocolul de comutareEthernetStraturi de comutareStratul 2 Stratul 3MAC Address Table Size128KProtocol de rețea/transp
Referinta: CS4006-4GT-60 L
Marca: DAHUA
Switch 4 PoE Gigabit, 60 W
Referinta: CS4226-24ET-375 L
Marca: DAHUA
Switch industrial 24porturi Hi PoE Gigabit 375 W+2 porturi SFP+1 port uplink RJ-45,
Referinta: GWN7803 L
Marca: Grandstream
Layer 2+ Managed Network Switch, 24x GbE RJ45, 4x SFP, Internal PSU
Referinta: DES-1008D/E L
Marca: D-link
Switch D-link 8*10/100TX D-link DES-1008D/E
Referinta: DGS-1005D/E L
Marca: D-link
SWT 5*1000TX D-LINK DGS-1005D/E