Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
UniFi Switch Lite 16 PoE – un switch compact, ideal pentru distribuirea traficului în rețele locale de mici dimensiuni. Modelul suportă alimentare PoE și are un design versatil, care permite montarea atât pe birou, cât și pe perete.
Comutatorul Etherlighting™ de nivel 3 cu 16 porturi, suport pentru viteza de 2,5 Gbps, ieșire PoE++ și diverse opțiuni de montare.*Se recomandă utilizarea cablurilor de rețea UniFi Etherlighting pentru o luminozitate optimă.
**Este necesar un kit suplimentar pentru montarea în raft.
| Numărul de porturi | 12 x (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet) RJ-454 x (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet) RJ-452 x (10 Gbps) SFP+ |
| Straturi de comutare | Stratul 2 Stratul 3 |
| Protocol de rețea/transport | DHCP IGMP STP RSTP LLDP |
| Standarde de conformitate pentru rețele | IEEE 802.1X |
| Caracteristici rețea | Suport Jumbo Frames Filtrarea adreselor MAC 16 Ports PoE+ |
| Locația dispozitivului | Extern |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| LAN | 16 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Power over Ethernet/adaptor de alimentare | Extern |
| Adâncime (mm) | 325.1 mm |
| Înălțime (mm) | 43.7 mm |
| Lățime (mm) | 160 mm |
| Greutatea nominală | 2.1 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -5 °C |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 12 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 660 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 120 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 260 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 2.1 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 2 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 530 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 511 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 256 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 16.25 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 4 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 810084694572 |
Referinta: USW-ENTERPRISE-48-POE-EU L
Marca: Ubiquiti
"A 48-port, Layer 3 switch with 2.5 GbE PoE+ output. (48) 2.5 GbE PoE+ ports (4) 10G SFP+ ports 720W total PoE availability DC power backup-ready Layer 3 switching"
Referinta: USW-FLEX-MINI-EU B
Marca: Ubiquiti
A compact, 5-port, Layer 2 switch that can be powered with PoE or a 5V USB-C adapter.Numărul de porturi5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)Protocolul de comutareEthernetIndicatoare LED de stareStarea activității, Li
Referinta: USW-LITE-8-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
An 8-port, Layer 2 PoE switch supporting silent fanless cooling.Numărul de porturi8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)Straturi de comutareStratul 2Protocol de rețea/transportSMBStandarde de conformitate pentru rețe
Referinta: GWN7701PA L
Marca: Grandstream
Unmanaged Network Switch, 8x GbE RJ45, 8x PoE 802.3 af/at, Internal PSU
Referinta: CS4220-16GT-240 L
Marca: DAHUA
Switch 16 PoE,Gigabit +2 porturi SFP 240 W
Referinta: USW-ENTERPRISEXG-24-EU B
Marca: Ubiquiti
Numărul de porturi24 x (100/1,000/2,500/5,000/10,000 Mbps) RJ-452 x (25 Gbps) SFP28Straturi de comutareStratul 3Protocol de rețea/transportDHCP IGMP STP RSTP LLDPIndicatoare LED de stareStarea activității, LinkStandarde de conformitate pentru rețeleIEEE
Referinta: DGS-1210-48/E L
Marca: D-link
Switch D-link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP
Referinta: USW-PRO-8-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
Numărul de porturi8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (1 Gbps) RJ-452 x (10 Gbps) SFP+Protocolul de comutareEthernetStraturi de comutareStratul 2 Stratul 3Protocol de rețea/transportDHCP IGMP STP RSTP LLDPStandarde de conformitate pentru rețeleIEEE 802.1X
Referinta: CS4006-4ET2GT-60 L
Marca: DAHUA
DHA SWT 6P POE 2 LAYER CS4006-4ET2GT-60
Referinta: USW-PRO-MAX-24-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
Numărul de porturi8 x (2.5 Gbps) RJ-4516 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet) RJ-452 x (10 Gbps) SFP+Numărul total de porturi26Straturi de comutareStratul 2 Stratul 3Rata de biți de date112 GbpsProtocol de rețea/tra