Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
UBIQUITI UniFi Layer 3 switch Pro Max 24 PoE, USW-Pro-Max-24-PoE-EU; 112 Gbps; PoE (24): (8) PoE+ / (16) PoE++, (24) 2.5 GbE RJ45, (2) 10G SFP+; 83 Mpps; MAC 16000; 1U.
| Numărul de porturi | 8 x (2.5 Gbps) RJ-4516 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet) RJ-452 x (10 Gbps) SFP+ |
| Numărul total de porturi | 26 |
| Straturi de comutare | Stratul 2 Stratul 3 |
| Rata de biți de date | 112 Gbps |
| Protocol de rețea/transport | DHCP IGMP STP RSTP LLDP |
| Standarde de conformitate pentru rețele | IEEE 802.1X |
| Caracteristici rețea | Suport Jumbo Frames 8 Ports PoE+ 8 Ports PoE++ |
| Locația dispozitivului | Extern |
| Capacitate de montare | Montare pe raft |
| Înălțimea raftului standard | 1U |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Sursă de alimentare | Intern AC 100-240 V |
| Power over Ethernet | Extern |
| Puterea maximă de ieșire | 450 W |
| Adâncime (mm) | 325 mm |
| Înălțime (mm) | 44 mm |
| Lățime (mm) | 442 mm |
| Greutatea nominală | 5.1 kg |
| Culoare externă | Gray |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -5 °C |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | 24 luni - pentru EU |
| Lungimea ambalajului (mm) | 530 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 125 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 460 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 6.053 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 3.7 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 538 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 264 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 473 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 13.64 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 1 kg |
| Ambalaje în cutie | 2 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 810084692714 |
Referinta: GWN7701PA L
Marca: Grandstream
Unmanaged Network Switch, 8x GbE RJ45, 8x PoE 802.3 af/at, Internal PSU
Referinta: DGS-1100-08PV2/E L
Marca: D-link
POE+ 10*1000TX D-LINK DGS-1100-10MPV2/E
Referinta: DSS-100E-9P L
Marca: D-link
Switch D-link 10-Ports (9 Ports PoE+ , 1 x 1000BASE-T port ) 250 m
Referinta: PFS3110-8ET-96-V2 L
Marca: DAHUA
Switch PoE industrial 8 PoE+, 1 PoE++, ,96 W, -30°C~65°C Dahua
Referinta: USW-FLEX-MINI L
Marca: Ubiquiti
"A compact, 5-port, Layer 2 switch that can be powered with PoE or a 5V USB-C adapter. (4) GbE ports (1) GbE PoE input port for power Optional powering with included 5V, 1A USB-C adapter* *Adapter included with single unit purchases."
Referinta: DGS-1100-10MPV2/E L
Marca: D-link
SWT 24*1000TX D-LINK DGS-1100-24V2/E
Referinta: USW-FLEX-2.5G-8-EU B
Marca: Ubiquiti
Numărul de porturi8 x (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet) RJ-451 x (10 Gbps) RJ-451 x (10 Gbps) SFP+Straturi de comutareStratul 2MAC Address Table Size4KProtocol de rețea/transportSTP RSTPCaracteristici rețeaSuport Jumbo Frames Power over Etherne
Referinta: PFS3006-4ET-36 L
Marca: DAHUA
Switch 4 porturi PoE, 2 porturi RJ-45 uplink, 32 W Dahua
Referinta: DGS-1100-24V2/E L
Marca: D-link
Switch D-link 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch
Referinta: USW-LITE-8-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
An 8-port, Layer 2 PoE switch supporting silent fanless cooling.Numărul de porturi8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)Straturi de comutareStratul 2Protocol de rețea/transportSMBStandarde de conformitate pentru rețe