Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
UBIQUITI UniFi Layer 3 switch Enterprise 24 PoE (Vintage), USW-Enterprise-24-PoE-EU; 124 Gbps; (12) 1 GbE RJ45PoE+, (12) 2.5 GbE RJ45 PoE+, (2) 10G SFP+; 92 Mpps; MAC 16000; 1U. Not compatible with U7 and E7 PoE++ Aps
| Numărul de porturi | 12 x (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)12 x (2.5 Gbps)2 x (10 Gbps) |
| Straturi de comutare | Stratul 3 |
| Standarde de conformitate pentru rețele | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Caracteristici rețea | 24 Ports PoE |
| Locația dispozitivului | Modul Plug-in |
| Certificari | CE, FCC, IC |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Power over Ethernet/adaptor de alimentare | Intern AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Puterea maximă de ieșire | 550 W |
| Adâncime (mm) | 442.4 mm |
| Înălțime (mm) | 43.7 mm |
| Lățime (mm) | 325 mm |
| Greutatea nominală | 5.11 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 95 % |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | -5 °C |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 24 |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | 24 luni - pentru EU |
| Lungimea ambalajului (mm) | 520 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 122 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 434 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 6.329 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 5.11 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 537 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 262 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 472 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 13.8175 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 5.2 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 5.2 kg |
| Ambalaje în cutie | 2 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 810010073068 |
Referinta: USW-48-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
Numărul de porturi48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)4 x (1 Gbps)Straturi de comutareStratul 2Indicatorul de stareLinkVitezăPoEStandarde de conformitate pentru rețeleIEEE 802.3af IEEE 802.3atCaracteristici rețeaP
Referinta: USW-24-EU B
Marca: Ubiquiti
Numărul de porturi24 x Gigabit Ethernet (Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet)2 x Canalul de fibră (1 Gbps)Numărul total de porturi26Straturi de comutareStratul 2Standarde de conformitate pentru rețeleIEEE 802.3atLocația dispozitivuluiModul Plug-inCapa
Referinta: GWN7822P L
Marca: Grandstream
Layer 3 Managed Multi-Gigabit Network Switch, 8x 2.5GbE, 16x GbE RJ45 PoE 802.3 af/at, 30W for port 1-16, 60W for port 17-24, 360W total power budget, 2x SFP+, Internal PSU, optional redundant PSU
Referinta: DES-1016D/E L
Marca: D-link
Switch D-link 16*10/100TX D-link DES-1016D/E
Referinta: DGS-1100-05V2/E L
Marca: D-link
8-Port Switch D-link DGS-1100-08V2/E
Referinta: DGS-1510-52X/E L
Marca: D-link
Switch D-link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+
Referinta: GWN7802 L
Marca: Grandstream
Layer 2+ Managed Network Switch, 16x GbE RJ45, 4x SFP, Internal PSU
Referinta: PFS3010-8GT-96-V2 L
Marca: DAHUA
Switch PoE 8 PoE+, 1 PoE++, 2x1G ,96 W, -30°C~65°C Dahua
Referinta: CHS4210-8GT-110 L
Marca: DAHUA
DHA SWT CLOUD MANAGED CHS4210-8GT-110
Referinta: USW-PRO-MAX-16-POE-EU B
Marca: Ubiquiti
UniFi Switch Lite 16 PoE – un switch compact, ideal pentru distribuirea traficului în rețele locale de mici dimensiuni. Modelul suportă alimentare PoE și are un design versatil, care permite montarea atât pe birou, c&ac