Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locatie dispozitiv | Plug-in Module |
| Factor forma | 2.5" |
| Capacitate de stocare | 480 GB |
| Suporta canal de date | SATA |
| Rata de transfer extern a datelor sustinuta | 6 Gbps |
| Produse returnabile aflate in garantie | Da |
| Termen garantie (luna) | 12 luna(i) |
| Criterii de validare a garantiei | Număr de serie |
| Greutatea bruta a pachetului | 0.2 kg |
| Greutatea neta a pachetului | 0.1 kg |
| Bucati in pachet | 1 |
| Greutatea bruta a cutiei | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Pachete (colete) in cutie | 1 |
| Tip pachet | Box |
| EAN Code | 5397184688090 |
Referinta: 345-BEBH-05 B
Marca: DELL EMC
Factor forma2.5" in 3.5" LFF FrameCapacitate de stocare480 GBSuporta canal de dateSATA III-600Rata de transfer extern a datelor sustinuta6 GbpsProduse returnabile aflate in garantieDaTermen garantie (luna)12 luna(i)Criterii de validare a garanti
Referinta: SEDC600M/480G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă2.5"Capacitatea SSD480 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsTehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizare
Referinta: 345-BJSM-05 B
Marca: DELL EMC
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formă2.5" in 3.5" LFF FrameCapacitatea SSD480 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsTehnologia memorieiNAND FlashProduse parentalePowerEdge T160Drive Writes Per Day
Referinta: 345-BEBH 3
Marca: DELL
Dell 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR CUS Kit
Referinta: MZILG960HCHQ-00A07 B
Marca: SAMSUNG
Locația dispozitivuluiInternFactorul de formă2.5"Capacitate de stocare960 GBSuporta canal de dateSASRata de transfer extern a datelor sustinuta24 GbpsTehnologia pentru memorieNAND FlashAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareMaximum Random Read Rate6
Referinta: SSDSC2KB480GZ1Z B
Marca: SOLIDIGM
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formă2.5" 7mmCapacitatea SSD480 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsTehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellRata maximă de citire consecu
Referinta: 345-BDZB L
Marca: DELL
480GB SSD SATA Dell Read Intensive ISE 6Gbps 512e 2.5in w/3.5in Brkt Cabled, CUS Kit (Compatibil T150)
Referinta: 345-BDZZ L
Marca: DELL
480GB SSD SATA Dell Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-Plug , CUS Kit (Compatibil G14&G15)
Referinta: 345-BGSY-05 B
Marca: DELL EMC
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formă2.5" in 3.5" LFF FrameCapacitatea SSD960 GBSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsTehnologia memorieiNAND FlashGaranția produselelor returnabileDaTermen de garanți