Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Modul Plug-in |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 2 tb |
| Suportă canalul de date | PCI Express 5.0 x4 |
| Tehnologia memoriei | NAND Flash |
| Flash Memory Cell Technology | Triple-Level Cell |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Culoare externă | Black |
| Maximum Random Read Rate | 2300000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 2400000 IOPS |
| Rata maximă de citire consecutivă | 14900 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 11000 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 1200 tb |
| Timpul mediu între defecțiuni | 1750000 h |
| Solid State Drive Features | NVMe Support TCG Opal |
| Consumul maxim de energie | 7 W |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Lățime (mm) | 22 mm |
| Înălțime (mm) | 2.38 mm |
| Greutatea nominală | 7.6 g |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 153 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 102 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 41 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.049 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.008 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 144 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 236 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 111 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.521 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 10 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 619659220860 |
Referinta: LNM790X002T-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 4.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashFlash Memory Cell TechnologySingle-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareRata maximă de citire
Referinta: 345-BDTD L
Marca: DELL
1.92TB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-Plug, CUS Kit
Referinta: SKC600/2048G B
Marca: KINGSTON
Kingston Technology Company, Inc. is the world’s independent memory leader. Founded in 1987 with a single product offering, Kingston now offers more than 2,000 memory products that support nearly every device that uses memory, from computers, servers a
Referinta: WDS800T1X0M-00CMT0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiPlug-in CardFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD8 TBSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4CertificariBSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCITehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell Technolog
Referinta: LNM620X002T-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de dateNVMe PCIe® Gen3CertificariCE, FCC, VCCI, C-tickTehnologia memoriei3D NANDAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareMaximum Random Read Rate350000 IOPSMaxi
Referinta: SNV3S/4000G 3
Marca: KINGSTON
SSD Kingston SNV3S M2-2280 4TB PCI E
Referinta: MZ-VAP1T0CW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 1TB NVMe PCIe 5.0
Referinta: CT2000P510SSD8 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 5.0 x 4CertificariRoHS, REACH SVHCTehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellCuloare externăBlackMaximum Random Read Rate
Referinta: CT2000P310SSD8 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 4.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCuloare externăBlackMaximum Random Read Rate7100 IOPSMaximum Random
Referinta: ALEG-710-2TCS 3
Marca: ADATA
SSD ADATA Legend 710, 2TB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, NVMe