Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Plug-in Card |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 8 tb |
| Suportă canalul de date | NVMe PCIe® Gen4 |
| Certificari | BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| Tehnologia memoriei | NAND Flash |
| Flash Memory Cell Technology | Triple-Level Cell |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Maximum Random Read Rate | 1200000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 1200000 IOPS |
| Rata maximă de citire consecutivă | 7200 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 6600 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 4800 tb |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Lățime (mm) | 22.1 mm |
| Înălțime (mm) | 3.81 mm |
| Adâncime (mm) | 80.01 mm |
| Greutatea nominală | 8.6 g |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 127 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 102 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 22 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.041 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.009 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 144 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 236 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 111 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.508 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0 kg |
| Ambalaje în cutie | 10 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 718037903118 |
Referinta: 345-BJPR L
Marca: DELL
960GB SSD SATA 6Gbps Read Intensive 512e 2.5in, 1DWPD (compatibil T160)
Referinta: CT2000T710SSD8 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiPlug-in CardFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 TBSuportă canalul de datePCIe NVMe 5.0 x 4Tehnologia memorieiNAND FlashCuloare externăBlackMaximum Random Read Rate2200000 IOPSMaximum Random Write Rate2300000 IOPSRata maximă de
Referinta: WDS400T1XHM-00CMT0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD4 tbSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCuloare externăBlack
Referinta: MZ-VAP4T0BW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 4TB PCIe 5.0 NVMe M2
Referinta: CT2000P510SSD5 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 TBSuportă canalul de datePCIe NVMe 5.0 x 4CertificariRoHS, REACH SVHCTehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCulo
Referinta: WDS100T1X0M-00CMT0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCuloare externăBlack
Referinta: CT1000BX500SSD1 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă2.5" 7mmCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Rata de biți a datelor externe6 GbpsTehnologia memorieiNAND FlashCuloare externăBlackRata maximă de citire consecutivă540 MBpsRata maximă de scri
Referinta: MZ-V9P4T0CW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung, 990 PRO,4TB, M.2 , PCIe 4.0 NVMe , Heatsink
Referinta: WDS100T4X0E-00CJA0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 tbSuportă canalul de dateNVMe PCIe® Gen4Tehnologia memorieiNAND FlashAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCuloare externăBlackMaximum Random Read Rate1000000 IOPSMaximum Rand
Referinta: LNQ790X002T-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de dateNVMe PCIe® Gen4Tehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologySingle-Level CellAccesorii incluseDocumentațieCuloare externăBlackMaximum Random Re