Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Modul Plug-in |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 2 tb |
| Suportă canalul de date | NVMe PCIe® Gen3 |
| Certificari | CE, FCC, VCCI, C-tick |
| Tehnologia memoriei | 3D NAND |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Maximum Random Read Rate | 350000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 256000 IOPS |
| Rata maximă de citire consecutivă | 3500 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 3000 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 1000 tb |
| Drive Writes Per Day (DWPD) | 0.44 |
| Timpul mediu între defecțiuni | 1500000 h |
| Solid State Drive Features | NVMe Support Low-Density Parity Check |
| Toleranta la soc in mod operare | 1500G @ 0.5ms |
| Toleranta la soc stocare | 1500G @ 0.5ms |
| Toleranta la vibratii in operare | 20G |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Protecția împotriva efectelor asupra mediului | Construcție rezistentă la lovituri Vibration proof |
| Lățime (mm) | 80 mm |
| Înălțime (mm) | 2.45 mm |
| Adâncime (mm) | 22 mm |
| Greutatea nominală | 9 g |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.06 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.65 kg |
| Ambalaje în cutie | 10 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 843367123179 |
Referinta: CT2000P510SSD8 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 5.0 x 4CertificariRoHS, REACH SVHCTehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellCuloare externăBlackMaximum Random Read Rate
Referinta: SNV3410-400G L
Marca: Synology
SSD Synology M.2 Cache Series SNV3410 400GB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280, 1.8 million hours MTBF, 5 years warranty
Referinta: SNV3S/2000G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de dateNVMe PCIe® Gen4Tehnologia memoriei3D NANDRata maximă de citire consecutivă6000 MBpsRata maximă de scriere consecutivă5000 MBpsTotal Bytes Written (TBW)6
Referinta: SMAR-980B-1TCS 3
Marca: ADATA
SSD Adata XPG MARS 980B, 1TB, NVMe, M.2
Referinta: CT2000P310SSD2 B
Marca: CRUCIAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x30mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 4.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareMaximum Random Read Rate1200000 IOPSMaximum Random Write Rate120000
Referinta: ASU630SS-240GQ-R 3
Marca: ADATA
SSD Adata SU630, 240GB, 2.5", SATA III
Referinta: SFYR2S/2T0 B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiInternFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 5.0 x 4SSD ControllerSilicon Motion SM2508Tehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellCuloare externăBlackMaximum Random R
Referinta: WDS800T2XHE-00CDD0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Western Digital Corporation engages in the design, development, manufacture, and sale of hard drives worldwide. It offers hard drives, including 3.5-inch, 2.5-inch, 1.8-inch, and 1.0-inch form factor drives under the Western Digital, WD, the WD logo, WD C
Referinta: WDS200T3X0G-00CHY0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Western Digital Corporation engages in the design, development, manufacture, and sale of hard drives worldwide. It offers hard drives, including 3.5-inch, 2.5-inch, 1.8-inch, and 1.0-inch form factor drives under the Western Digital, WD, the WD logo, WD C
Referinta: SA400S37/960G 3
Marca: KINGSTON
SSD Kingston A400 960GB 2.5" SATA III