Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 1 tb |
| Suportă canalul de date | NVMe PCIe® Gen3 |
| Rata maximă de citire consecutivă | 3300 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 3000 MBps |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.06 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.01 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.65 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.01 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.01 kg |
| Ambalaje în cutie | 10 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 843367123162 |
Referinta: SAT5221-960G L
Marca: Synology
Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 960 GB SATA 6 GB/s, Read: 90.000 IOPS / Write: 30.000 IOPS, MTBF 1.5 million hours, 5 years warranty
Referinta: SKC3000D/2048G B
Marca: KINGSTON
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 4.0 x4SSD ControllerPhison E18Tehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareC
Referinta: 345-BEBH L
Marca: DELL
480GB SSD SATA Dell Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR, CusK (Compatibil G14&G15)
Referinta: LVD10Z001TG8 B
Marca: KIOXIA
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD1 TBSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4Tehnologia memorieiBiCS FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellMaximum Random Read Rate1300000 IOPSMaximum Random Write Rat
Referinta: MZ-VAP1T0CW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 9100 PRO 1TB NVMe PCIe 5.0
Referinta: MZ-VAP8T0CW 3
Marca: SAMSUNG
Samsung 9100 PRO. SSD capacity: 8 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 14800 MB/s, Write speed: 13400 MB/s, Component for: PC/Laptop
Referinta: WDS200T2XHE-00BCA0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Western Digital Corporation engages in the design, development, manufacture, and sale of hard drives worldwide. It offers hard drives, including 3.5-inch, 2.5-inch, 1.8-inch, and 1.0-inch form factor drives under the Western Digital, WD, the WD logo, WD C
Referinta: MZ-V9S1T0BW 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 990 EVO+ 1TB PCI Express 4.0
Referinta: LNQ790X512G-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD512 GBSuportă canalul de datePCI Express 4.0 x4Tehnologia memoriei3D NANDMaximum Random Read Rate800000 IOPSMaximum Random Write Rate600000 IOPSRata maximă de citire consecutivă64
Referinta: LNM790X002T-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de datePCIe NVMe 4.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashFlash Memory Cell TechnologySingle-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareRata maximă de citire