Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Modul Plug-in |
| Factor de formă | M.2 22x80mm |
| Capacitatea SSD | 4 tb |
| Suportă canalul de date | NVMe PCIe® Gen4 |
| Tehnologia memoriei | 3D NAND |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Rata maximă de citire consecutivă | 6000 MBps |
| Rata maximă de scriere consecutivă | 5000 MBps |
| Total Bytes Written (TBW) | 1280 tb |
| Timpul mediu între defecțiuni | 2000000 h |
| Toleranta la vibratii stocare | 20G |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 70 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Lățime (mm) | 22 mm |
| Înălțime (mm) | 2.3 mm |
| Adâncime (mm) | 80 mm |
| Greutatea nominală | 7 g |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.01 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.009 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.007 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.007 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 740617346602 |
Referinta: ASU650SS-1TT-R 3
Marca: ADATA
SSD Adata Ultimate SU650 1TB SATA-III 2.5 inch
Referinta: LNQ790X002T-RNNNG B
Marca: LEXAR
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD2 tbSuportă canalul de dateNVMe PCIe® Gen4Tehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell TechnologySingle-Level CellAccesorii incluseDocumentațieCuloare externăBlackMaximum Random Re
Referinta: ASU630SS-480GQ-R 3
Marca: ADATA
SSD Adata SU630, 480GB, 2.5", SATA III
Referinta: MZ-77E4T0B/EU 3
Marca: SAMSUNG
SSD Samsung 870 EVO, 4TB, SATA III
Referinta: WDS800T1XHM-00CMT0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiPlug-in CardFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD8 TBSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4CertificariBSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCITehnologia memoriei3D NANDFlash Memory Cell Technolog
Referinta: ASU650SS-2TT-R 3
Marca: ADATA
SSD Adata SU650 2TB SATA-III 2.5 inch
Referinta: SNV5420-400G L
Marca: Synology
SSD Synology M.2 Cache Series SNV5420 400GB NVME PCI Express 3.0 x4 M.2 2280, 3.0 million hours MTBF, 5 years warranty
Referinta: WDS400T1XHM-00CMT0 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiModul Plug-inFactor de formăM.2 22x80mmCapacitatea SSD4 tbSuportă canalul de datePCI Express 5.0 x4Tehnologia memorieiNAND FlashFlash Memory Cell TechnologyTriple-Level CellAccesorii incluseScurt Ghid de utilizareCuloare externăBlack
Referinta: CSSD-F8000GBMP600PNH 3
Marca: CORSAIR
SSD CORSAIR MP600 PRO NH Capacitate 8TB M.2 2280 NVME PCIE GEN4 x4 Viteza de scriere: pana la 6100MB/s Viteza de citire: pana la 7000MB/s Temperatura de functionare: 0-65°C Temperatura de stocare: -40-85°C Voltaj: 3.3V +/-5%
Referinta: CSSD-F2000GBMP700ENH 3
Marca: CORSAIR
SSD CORSAIR MP700 ELITE 2TB PCIE 5.0 Gen5 x4 NVMe M.2, viteza de citire 10000 MB/s, viteza de scriere 8500 MB/s