Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Articol | BX8071514700KFSRN3Y |
| Producător | INTEL |
| Tipul de produs | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core i7-14700KF |
| Socket | 1700 |
| Performance-core Base Clock Rate | 3.4 Gh |
| Efficient-core Base Clock Rate | 2.5 Gh |
| Turbo Clock Rate | 5.60 GHz |
| Performance-core Turbo Clock Rate | 5.5 Gh |
| Efficient-core Turbo Clock Rate | 4.3 Gh |
| Core Quantity | 20 |
| Număr de nuclee de performanță | 8 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 12 |
| Cantitate de fire | 28 |
| Core Name | Raptor Lake |
| L2 Cache Size | 28 MB |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 33 MB |
| Caracteristici | Enhanced SpeedStep Technology Execute Disable Bit Hyper-Threading Technology Intel Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) |
| Instruction Set | 64 bit |
| TDP | 125 W |
| Maximum TDP | 253 W |
| Memory Types | DDR4/DDR5 |
| Max Memory Size | 192 GB |
| Memory Channels Supports | 2 |
| Supported Memory Speed | 3200MHz(PC4-25600)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 20 |
| Max Number of DMI Lanes | 8 |
| Graphics Adapter | Nu |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.12 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5032037278508 |
Referinta: BX80768245KSRQCT B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-100000910WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000910WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 7 7800X3DSocketAM5Clock Rate4.20 GHzTurbo Clock Rate5.00 GHzCore Quantity8Cantitate de fire16Core NameZen 4L2 Cache Size8 MBL3 Cache Size96 MBCaracteristiciAES instructionsStreamin
Referinta: 100-100000719WOF B
Marca: AMD
Articol100-100000719WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 9 9950X3DSocketAM5Clock Rate4.30 GHzTurbo Clock Rate5.70 GhzCore Quantity16Cantitate de fire32Core NameGranite RidgeL2 Cache Size16 MBL3 Cache Size128 MBCaracteristiciAES instructi
Referinta: BX8071512100FSRL63 B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: BX80768225FSRQD2 B
Marca: INTEL
ArticolBX80768225FSRQD2ProducătorINTELTipul de produsCPU DesktopCPUINTEL Core Ultra 5 Processor 225FSocket1851Performance-core Base Clock Rate3.3 GhEfficient-core Base Clock Rate2.7 GhTurbo Clock Rate4.90 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.9 GhEfficien
Referinta: BX8071512700FSRL4R B
Marca: INTEL
ArticolBX8071512700FSRL4RManufacturerINTELTipul de ProdusCPU desktopCPUINTEL Core i7-12700FClock Rate2.10 GHzEfficient-core Base Clock Rate1.6 GhTurbo Clock Rate4.90 GHzPerformance-core Turbo Clock Rate4.8 GhEfficient-core Turbo Clock Rate3.6 GhCore Quant
Referinta: 100-100001904WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001904WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 7500X3DSocketAM5Clock Rate4.50 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Dimensiunea cache-ului CPU102 MBTDP65 WGraphics AdapterAMD Radeon GraphicsGaranția produselelor returnabileDaTe
Referinta: BX80768265KFSRQCU B
Marca: INTEL
Intel delivers processor innovations from the desktop to the data center, and on the go. Built with intelligent performance and energy efficiency, laptops, desktops, servers, and workstations powered by Intel processors offer the best choice for smart, sa
Referinta: 100-100000931BOX B
Marca: AMD
Articol100-100000931BOXProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 5 8500GSocketAM5Clock Rate3.50 GHzTurbo Clock Rate5.00 GHzCore Quantity6Cantitate de fire12Core NameZen 4L2 Cache Size6 MBL3 Cache Size16 MBCaracteristiciAES instructionsStreaming
Referinta: 100-100001368WOF B
Marca: AMD
Articol100-100001368WOFProducătorAMDTipul de produsCPU DesktopCPUAMD Ryzen 9 9900X3DSocketAM5Clock Rate4.40 GHzTurbo Clock Rate5.50 GHzCore Quantity12Cantitate de fire24Core NameGranite RidgeL2 Cache Size12 MBL3 Cache Size128 MBCaracteristiciAES instructi