Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul display-ului | LCD |
| Tipul de matrice | IPS |
| Diagonala display-ului | 27.0" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 27.0" |
| Tipul de deschidere | Pixel Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.2331 mm |
| Suport de culori | 1.07B |
| Rezoluție maximă | 2560x1440 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 180 Hz |
| Frecvența maximă de scanare orizontală | 285 kHz |
| Frecvența minimă de scanare orizontală | 30 kHz |
| Claritatea imaginii | 400 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 1 000 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 1 ms |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex, Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare, Reglabil în înălțime, Pivot, Rotativ |
| Funcțiile display-ului | HDCP Ready, Edge LED, WQHD, NVIDIA G-SYNC, Lumină albastră redusă, AMD Adaptive Sync Technology, HDR 400, AMD FreeSync Premium Pro, ComfortView Plus |
| Gamă de culori redată dispozitiv | DCI-P3 95% |
| Previzualizare multi-canal | Imagine cu imagine (PBP), Imagine în imagine (PIP) |
| HDMI | 2 (HDMI (Tip A)) |
| USB | 2 (USB Type-A); 1 (USB Type B) |
| DisplayPort | 1 |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Curentul de intrare maxim | 2 A |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Consumul operațional de energie | 25 W |
| Consumul maxim de energie | 80 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.3 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Fantă pentru blocare de securitate |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100 mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | Conectare și redare, VESA FDMI |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 90 % |
| Altitudine max. de operare | 4998.72 m |
| Adâncime (mm) | 67.19 mm |
| Înălțime (mm) | 363.72 mm |
| Lățime (mm) | 613 mm |
| Greutatea nominală | 4.23 kg |
| Adâncime (mm) | 206 mm |
| Înălțime (mm) | 519.46 mm |
| Lățime (mm) | 613 mm |
| Greutate | 6.57 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 732 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 250 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 490 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 9.52 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 6.22 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 9.52 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 3.2 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5397184962718 |
Referinta: E2726HS-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.3144 mmPixel Density82 ppiSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata ma
Referinta: P2225H-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTLungimea diagonalei22"Lungimea diagonală a ecranului vizibil21.5"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.248 mmSuport de culoare16.7MRezoluție maximă1920x1080Rat
Referinta: 210-BQWL L
Marca: DELL
AW3425DWM- Alienware 34" Gaming Monitor - 34" Anti-glare VA WQHD 21:9 3440 x 1440, 400 cd/m2, 1.07 Billion Colors, 4ms GTG (Fast)/2ms GTG (Super Fast)/1ms GTG (Extreme Mode), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount Standard 100 x
Referinta: E2225HM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului22"Lungimea diagonală a display-ului vizibil21.5"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2493 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospătare
Referinta: 210-BSNS L
Marca: DELL
SE2725HG- 27" IPS Anti-glare – 16:9 FHD 1920 x 1080 200 Hz, 1,000:1, 300 cd/m², 16.7 Million Colors (99 % sRGB), 1 ms (GTG Extreme) / 3 ms (Super Fast) / 5 ms (Fast), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount
Referinta: P2426HE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2745 mmPixel Density93 ppiSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata ma
Referinta: 210-BRYJ L
Marca: DELL
AW2525HM- 24.5" Fast IPS Anti-glare – 16:9 FHD 1920 × 1080 320 Hz, 1,000:1 (typical), 400 cd/m², 16.7 Million Colors (99 % sRGB CIE 1931), 0.5 ms (GTG) / 1 ms (GTG), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount S
Referinta: GB2445HSU-B2 B
Marca: IIYAMA
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil24.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.275 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospăta
Referinta: U2724DE-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului27"Lungimea diagonală a ecranului vizibil27"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2331 mmSuport de culoare1.07BRezoluție maximă2560x1440R
Referinta: P2725QE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1554 mmSuport de culori1.0BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospăta