Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul display-ului | LCD |
| Tipul de matrice | IPS |
| Diagonala display-ului | 32.0" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 31.5" |
| Tipul de deschidere | Punct Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.1816 mm |
| Suport de culori | 1.07B |
| Rezoluție maximă | 3840x2160 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 120 Hz |
| Frecvența maximă de scanare orizontală | 275 kHz |
| Frecvența minimă de scanare orizontală | 30 kHz |
| Frecvența maximă de scanare verticală | 120 Hz |
| Frecvența minimă de scanare verticală | 48 Hz |
| Claritatea imaginii | 450 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 3 000 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 5 ms |
| Prelucrarea ecranului | Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare, Reglabil în înălțime, Pivot, Rotativ |
| Funcțiile display-ului | Iluminare LED, HDCP Ready, Ambient Light Sensor, UHD, Timp de răspuns normal: 8 ms, DisplayHDR 600, Modul Eye Saver, Luneta îngustă |
| Gamă de culori redată dispozitiv | Rec. 709 100%, sRGB 100%, DCI-P3 99% |
| Previzualizare multi-canal | Imagine cu imagine (PBP), Imagine în imagine (PIP) |
| DisplayPort | 1 |
| DisplayPort Out | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 3 (USB 3.2 (type C)); 5 (USB 3.2 (type A)) |
| Linie de ieșire audio | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Intern |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Consumul operațional de energie | 30.5 W |
| Consumul maxim de energie | 335 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.5 W |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Cable Lock Slot, Fantă pentru blocare de securitate |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100x100 mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | VESA FDMI, Energy Star 8.0 |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 90 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 5 % |
| Adâncime (mm) | 57.5 mm |
| Înălțime (mm) | 410.34 mm |
| Lățime (mm) | 713.2 mm |
| Greutatea nominală | 6.52 kg |
| Adâncime (mm) | 215 mm |
| Înălțime (mm) | 618.94 mm |
| Lățime (mm) | 713.2 mm |
| Greutate | 9.34 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 618 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 713 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 410 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 12 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 9.4 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 12 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 2.5 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5397184923399 |
Referinta: AW3225QF-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceOLEDDiagonala display-ului32.0"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.1814 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospătare video
Referinta: XB2793QSU-B1 B
Marca: IIYAMA
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.233 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăta
Referinta: 210-BLLV L
Marca: DELL
AW3225QF - 31.6" QD-OLED, anti-reflection, 16:9, 4k UHD 3840 x 2160 at 240 Hz, 1000 cd/m2 (typical)(HDR peak), 1 million: 1 at SDR and HDR, DCI-P3 99% color gamut, 178° vertical / 178° horizontal, 0.03ms (gray-to-gray min.), 1.07 billion colors, DCI-
Referinta: 210-BMDW L
Marca: DELL
U3425WE - 34.14" IPS Black Technology Anti-Glare with 3H hardness Curved 21:9, 3440 x 1440 at 120 Hz, 2000 to 1 (typical), 300 cd/m2 (typical), 1.07 Billion colors (8bit + A-FRC), 8 ms (Normal) 5 ms (Fast), 178° vertical / 178° horizontal viewing ang
Referinta: U2724D-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului27"Lungimea diagonală a ecranului vizibil27"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2331 mmPixel Density163 ppiSuport de culoare1.07BRezolu
Referinta: GB2791QSU-B1 B
Marca: IIYAMA
Warranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)140 mmPack Width (mm)690 mmPack Height (mm)465 mmPack Weight Brutto (kg)8.4 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)8.4 kgEAN Code4948570126859
Referinta: P2726DEB-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2331 mmPixel Density109 ppiSuport de culori16.78MRezoluție maximă2560x1440Rata
Referinta: P2726DEV-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.233 mmPixel Density109 ppiSuport de culori16.78MRezoluție maximă2560x1600Rata m
Referinta: P2725DE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2331 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: AW2725Q-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil26.7"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.153 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospăta