Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul ecranului | LCD |
| Tehnologia de afișare | Matrice activă TFT |
| Diagonala display-ului | 34.14" |
| Lungimea diagonală a ecranului vizibil | 34.14" |
| Tipul de matrice | IPS |
| Tipul de baleiaj | Punct Pitch |
| Latimea baleiajului | 0.2325 mm |
| Suport de culoare | 1.07B |
| Rezoluție maximă | 3440x1440 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Max. Rezoluție | 120 Hz |
| Claritatea imaginii | 300 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 2 000 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 grade |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 grade |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex, Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 21:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare, Reglabil în înălțime, Rotativ |
| Funcții de afișare | Edge LED WQHD Curved Technology Normal Response Time: 8 ms Daisy Chain Compatible |
| Gama de culori redată dispozitiv | DCI-P3 98%, sRGB 100% |
| Curve Radius | 1900R |
| Multi-Channel Preview | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Factorul de formă al boxei | Integrat |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Puterea de ieșire pe canal | 5 W |
| Puterea de ieșire | 10 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type C)); 5 (USB 3.2 (type A)) |
| Linie de ieșire audio | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Consumul de energie în funcțiune | 31.5 W |
| Dispozitive încorporate | Senzor de lumină KVM Switch |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare Stand Riser Stand Base |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Anti-theft Stand Lock Slot Slot de blocare de securitate |
| Interfața de susținere a ecranului plat | 100x100mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | Energy Star VESA FDMI TCO RoHS |
| Caracteristici care reduc impactul asupra mediului | Sticlă fără arsenic Fără mercur Fără PVC Fără BFR |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Umiditate maxima la care nu functioneaza | 90 % |
| Umiditate minima la care nu functioneaza | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 5000 m |
| Adâncime (mm) | 105.08 mm |
| Înălțime (mm) | 359.15 mm |
| Lățime (mm) | 813.46 mm |
| Greutatea nominală | 7.78 kg |
| Adâncime (mm) | 240.43 mm |
| Înălțime (mm) | 542.83 mm |
| Lățime (mm) | 813.46 mm |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 14.97 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 10.37 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 14.97 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 4.2 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.4 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Codul EAN | 5397184821503 |
Referinta: GB2791QSU-B1 B
Marca: IIYAMA
Warranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)140 mmPack Width (mm)690 mmPack Height (mm)465 mmPack Weight Brutto (kg)8.4 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)8.4 kgEAN Code4948570126859
Referinta: P3426WEB-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului34.1"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34.1"Raza de curbă3800RTipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2325 mmPixel Density109 ppiSuport de culori1.07BRezoluție max
Referinta: 210-BFOB L
Marca: DELL
P3424WEB - 34" IPS Curved Anti-glare, 3H Hard Coating, 21:9, WQHD Resolution (3440 x 1440 at 60 Hz), Brightness 300 cd/m² , 1000:1 / 1000:1 (dynamic), Horizontal & Vertical Viewing Angle 178°/178° , Response time 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (g
Referinta: LM34-E330CA L
Marca: DAHUA
DAHUA MON GAMING WQHD 34" LM34-E330CA
Referinta: P2424HT-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului24"Lungimea diagonală a ecranului vizibil23.8"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2745 mmPixel Density93 ppiSuport de culoare16.7MRezol
Referinta: P2725DE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2331 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: E2225HSM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului22"Lungimea diagonală a display-ului vizibil21.5"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2493 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospătare
Referinta: P2426HE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2745 mmPixel Density93 ppiSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata ma
Referinta: U5226KW-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului52"Lungimea diagonală a display-ului vizibil51.5"Raza de curbă4200RTipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.1964 mmPixel Density129 ppiSuport de culori1.07BRezoluție maxim
Referinta: 210-BSRL L
Marca: DELL
S2725DC- 27" IPS Anti-glare – 16:9 QHD 2560 × 1440 75 Hz, 1,500:1 (typical), 300 cd/m², 16.7 Million Colors (~99 % sRGB), 5 ms (Fast) / 8 ms (Normal), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED Edgelight System, VESA Mount Standard: 100 ×