Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul display-ului | LCD |
| Tipul de matrice | VA |
| Diagonala display-ului | 22" |
| Lungimea diagonală a display-ului vizibil | 21.5" |
| Tipul de deschidere | Punct Pitch |
| Lățimea de deschidere | 0.2493 mm |
| Suport de culori | 16.7M |
| Rezoluție maximă | 1920x1080 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 100 Hz |
| Frecvența maximă de scanare orizontală | 111 kHz |
| Frecvența minimă de scanare orizontală | 30 kHz |
| Frecvența maximă de scanare verticală | 100 Hz |
| Frecvența minimă de scanare verticală | 50 Hz |
| Claritatea imaginii | 250 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 3 000 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 ° |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 ° |
| Timpul de răspuns | 5 ms |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex, Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Înclinare |
| Funcțiile display-ului | Full HD, Edge LED, Timp de răspuns normal: 8 ms, Modul Eye Saver, Luneta îngustă |
| Gamă de culori redată dispozitiv | NTSC 72% |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| VGA | 1 (Conector 15 Pin D-Sub) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Sursă de alimentare |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Consumul operațional de energie | 11.7 W |
| Consumul maxim de energie | 20.7 W |
| Consum in stand by / sleep | 0.3 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare, Cablu HDMI |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Cable Lock Slot, Fantă pentru blocare de securitate |
| Interfață pentru montarea display-ului plat | 100x100 mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | VESA FDMI, TCO, RoHS, Energy Star 8.0 |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 90 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 499872 m |
| Adâncime (mm) | 44.9 mm |
| Înălțime (mm) | 286.48 mm |
| Lățime (mm) | 492.86 mm |
| Greutatea nominală | 2.23 kg |
| Adâncime (mm) | 211.8 mm |
| Înălțime (mm) | 395.75 mm |
| Lățime (mm) | 492.86 mm |
| Greutate | 2.96 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 54 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 492 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 288 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 3.99 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 2.92 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 3.99 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1.06 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.01 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 5397184962404 |
Referinta: P2726DEV-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.233 mmPixel Density109 ppiSuport de culori16.78MRezoluție maximă2560x1600Rata m
Referinta: SE2726H-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.311 mmPixel Density81 ppiSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata max
Referinta: GB2445HSU-B2 B
Marca: IIYAMA
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil24.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.275 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospăta
Referinta: AW2725DF-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceOLEDDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil26.7"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2292 mmSuport de culori1.07BRezoluție
Referinta: AW3225QF-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceOLEDDiagonala display-ului32.0"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.1814 mmSuport de culori1.07BRezoluție maximă3840x2160Rata maximă de reîmprospătare video
Referinta: P2425DE-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului24.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil23.8"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2058 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă2560x1440Rata maximă de reîmprospăt
Referinta: U2724DE-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului27"Lungimea diagonală a ecranului vizibil27"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2331 mmSuport de culoare1.07BRezoluție maximă2560x1440R
Referinta: 210-BMJB L
Marca: DELL
P2425HE - 23.8" IPS Anti-glare with 3H hardness 16:9 1920 x 1080 at 100 Hz, 1,500: 1, 250 cd/m2 5ms gray-to-gray (Fast mode) 8ms gray-to-gray (Normal mode), 99% sRGB color gamut. Up to 16.7 million colors, TÜV Eye Comfort, Ficker Free, LED edgelight
Referinta: P3426WEB-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului34.1"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34.1"Raza de curbă3800RTipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2325 mmPixel Density109 ppiSuport de culori1.07BRezoluție max
Referinta: 210-BRVT L
Marca: DELL
S3225QC- 31.5" VA Anti-glare – 16:9 4K UHD 3840 × 2160 60 Hz, 3,000:1 (typical), 300 cd/m², 16.7 Million Colors (~95 % DCI-P3 / ~99 % sRGB), 4 ms (Fast) / 8 ms (Normal), 178° (horizontal/vertical), Backlight Technology: LED, VESA Mount Standard: 100