Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tipul ecranului | LCD |
| Tehnologia de afișare | Matrice activă TFT |
| Diagonala display-ului | 32" |
| Lungimea diagonală a ecranului vizibil | 31.5" |
| Tipul de matrice | VA |
| Tipul de baleiaj | Punct Pitch |
| Latimea baleiajului | 0.2724 mm |
| Pixel Density | 93 ppi |
| Suport de culoare | 16.7M |
| Rezoluție maximă | 2560x1440 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Max. Rezoluție | 165 Hz |
| Frecventa maxima de baleiere pe orizontala | 250 kHz |
| Frecventa minima de baleiere pe orizontala | 30 kHz |
| Maximum Vertical Scan Frequency | 165 Hz |
| Minimum Vertical Scan Frequency | 48 Hz |
| Claritatea imaginii | 350 cd/m^2 |
| Contrastul imaginii | 3 000 : 1 |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare H | 178 grade |
| Imagine maximă. Unghi de vizualizare V | 178 grade |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Prelucrarea ecranului | Antireflex, Acoperire dură 3H |
| Raportul aspectului imaginii | 16:9 |
| Caracteristici grafice ergonomice | Tilt, Reglabil în înălțime |
| Funcții de afișare | HDCP Ready Edge LED Tehnologie fără clipiri Curved Technology QHD Tehnologie AMD FreeSync ComfortView |
| Gama de culori redată dispozitiv | sRGB 99% |
| Curve Radius | 1800R |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI 2.0 | 2 (HDMI (Tip A)) |
| Căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| Tipul dispozitivului de alimentare | Adaptor de alimentare |
| Tensiune maximă de intrare | 240 V |
| Tensiunea minimă de intrare | 100 V |
| Frecvență maximă de intrare | 60 Hz |
| Frecvența minimă de intrare | 50 Hz |
| Curentul de intrare maxim | 1.6 A |
| Consumul de energie în funcțiune | 26 W |
| Cablu inclus | Cablu de alimentare Cablu HDMI DisplayPort Cable |
| Accesorii incluse | Scurt Ghid de utilizare Safety Sheet Stand Riser Stand Base |
| Capacitate de montare | Desktop/Montaj pe perete |
| Caracteristici de securitate | Slot de blocare de securitate |
| Interfața de susținere a ecranului plat | 100mm |
| Standarde de conformitate pentru monitor | Plug and Play VESA FDMI |
| Caracteristici care reduc impactul asupra mediului | Fără PVC Display LCD fără mercur Sticlă pentru display fără arsenic Fără BFR Conform RoHS |
| Culoare externă | Negru |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 60 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -20 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 80 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Umiditate maxima la care nu functioneaza | 90 % |
| Umiditate minima la care nu functioneaza | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 5000 m |
| Adâncime (mm) | 82.39 mm |
| Înălțime (mm) | 424.2 mm |
| Lățime (mm) | 708.76 mm |
| Greutatea nominală | 7.44 kg |
| Adâncime (mm) | 237.61 mm |
| Înălțime (mm) | 455.98 mm |
| Lățime (mm) | 708.76 mm |
| Greutate | 10.16 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 10.04 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 7.44 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 10.04 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 2.5 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
Referinta: E2726HS-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.3144 mmPixel Density82 ppiSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata ma
Referinta: E2225HSM-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceVADiagonala display-ului22"Lungimea diagonală a display-ului vizibil21.5"Tipul de deschiderePunct PitchLățimea de deschidere0.2493 mmSuport de culori16.7MRezoluție maximă1920x1080Rata maximă de reîmprospătare
Referinta: AW2725DF-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTehnologia display-uluiMatrice activă TFTTipul de matriceOLEDDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil26.7"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2292 mmSuport de culori1.07BRezoluție
Referinta: P3426WEV-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului34.1"Lungimea diagonală a display-ului vizibil34.1"Raza de curbă3800RTipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2325 mmPixel Density109 ppiSuport de culori1.07BRezoluție max
Referinta: 210-BNTN L
Marca: DELL
P5525QC - 54.6" IPS Anti-Glare, 3H Hard, 16:9 4K UHD (3840 x 2160 at 60 Hz), 400 cd/m2, 1,200:1, 178° vertical / 178° horizontal viewing angle, 8ms GTG, 1.07 billion colors, VESA (400 x 300), 72% Color Gamut NTSC, Baclight Technology Edge LED, 2 spea
Referinta: U2724D-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului27"Lungimea diagonală a ecranului vizibil27"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2331 mmPixel Density163 ppiSuport de culoare1.07BRezolu
Referinta: U4924DW-05 B
Marca: DELL
Tipul ecranuluiLCDTehnologia de afișareMatrice activă TFTDiagonala display-ului49"Lungimea diagonală a ecranului vizibil49"Tipul de matriceIPSTipul de baleiajPunct PitchLatimea baleiajului0.2324 mmPixel Density109 ppiSuport de culoare1.07BRezolu
Referinta: P2726DEV-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.233 mmPixel Density109 ppiSuport de culori16.78MRezoluție maximă2560x1600Rata m
Referinta: P2726DEB-05 B
Marca: DELL
Tipul display-uluiLCDTipul de matriceIPSDiagonala display-ului27.0"Lungimea diagonală a display-ului vizibil27.0"Tipul de deschiderePixel PitchLățimea de deschidere0.2331 mmPixel Density109 ppiSuport de culori16.78MRezoluție maximă2560x1440Rata
Referinta: LM27-B221B L
Marca: DAHUA
DHA COMMERCIAL MON FHD 27"LED LM27-B221B