Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tehnologia pentru memorie | DDR5 SDRAM |
| Capacitatea SSD | 8 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| Factorul de formă al memoriei | DIMM cu 288 de pini |
| Furnizează metoda de verificare a erorilor | Non-ECC |
| Configurarea modelului de memorie | 1024 x 64 |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| CAS Latency | CL46 |
| TRCD | 45 |
| TRP | 45 |
| TRAS | 48 |
| Caracteristici memorie | Unbuffered Single Rank SPD EEPROM XMP Halogen-Free |
| Dispozitive compatibile | PC |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 100 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -55 °C |
| Nominal Supply Voltage | 1.2 V |
| Înălțime (mm) | 31.25 mm |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 99999 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.03 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.001 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 0.78 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.001 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.001 kg |
| Ambalaje în cutie | 25 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 740617332841 |
Referinta: KCP556UD8-32 B
Marca: KINGSTON
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memo
Referinta: KCP556SD8-32 B
Marca: KINGSTON
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memo
Referinta: KF436C16RB2K2/16 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston FURY Renegade Black 16GB DDR4 3600MHz CL16 Dual Channel Kit
Referinta: CT64G56C46S5 B
Marca: CRUCIAL
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD64 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity64 GBFactorul de formă al memorieiSODIMM 262-pinViteza memoriei5600MHz(PC5-44800)CAS LatencyCL46TRCD45TRP45Caracteristici memorieUnbufferedDispozitive compatibi
Referinta: LD4AU016G-B3200GSST B
Marca: LEXAR
Tehnologia memorieiDDR4 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity16 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniOferă o metodă de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei3200MHz(PC4-25600)Caracteristici memorieUnbuff
Referinta: KF556C36BWEK2-64 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR5, 64GB, 5600MHz, CL36, 1.35V, FURY Beast White, Kit of 2
Referinta: KF556C36BWEAK2-64 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston DDR5 64GB 5600Mhz CL36 Dual Channel Kit 1.35V Fury Beast White RGB
Referinta: LD5U16G60C320A-RGD B
Marca: LEXAR
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL38Dispozitive compatibilePCNominal Supply Voltage1.1 VTensiun
Referinta: AD5U480032G-S 3
Marca: ADATA
Memorie RAM ADATA, DIMM, DDR5, 32GB, 4800MHz, CL40, 1.35V
Referinta: KF560C30BBEK2-16 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston 16GB DDR5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit FURY Beast