Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tehnologia memoriei | DDR5 SDRAM |
| Capacitatea SSD | 64 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 64 GB |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| CAS Latency | CL46 |
| TRCD | 45 |
| TRP | 45 |
| Caracteristici memorie | Unbuffered |
| Dispozitive compatibile | Notebook Altele |
| Nominal Supply Voltage | 1.1 V |
| Culoare externă | Black |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 99999 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 32 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 133 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 32 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.14 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.05 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 5.5 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 107.4 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 54.5 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 0.05 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 649528944160 |
Referinta: KF560C30BBE-32 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorECCConfigurarea modelului de memorie4096 x 64Viteza memorie
Referinta: M333R1GB4PB1-CCP B
Marca: SAMSUNG
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD8 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity8 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniViteza memoriei6400MHz(PC5-51200)Dispozitive compatibilePCNominal Supply Voltage1.1 VGaranția produselelor re
Referinta: CMK16GX5M2B5600Z40 3
Marca: CORSAIR
CR VENGEANCE 16GB (2x8GB) DDR5 KIT
Referinta: AX5U5600C4616G-SLABBK 3
Marca: ADATA
Memorie RAM ADATA LANCER 16GB DDR5, 5600MHZ, CL46 1.1V, black
Referinta: KF552C40BBAK2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston , DIMM, 32GB (2x16GB) DDR5, CL40, 5200MHz FURY Beast RGB
Referinta: CMK16GX5M2B5200Z40 3
Marca: CORSAIR
Memorie Corsair Vengeance 16GB, DDR5, 5200MHz
Referinta: CMK64GX5M2D5600Z40 3
Marca: CORSAIR
Corsair Memorie DDR5, 64GB, KIT 2x32GB, 5600MT/s
Referinta: GR3200D464L22/16G 3
Marca: GOODRAM
Memorie RAM Goodram, DIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL22, 1.2V
Referinta: KCP556US6-8 B
Marca: KINGSTON
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memo
Referinta: KF556C40BBK2-64 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR5, 64GB, 5600MHz, CL40, 1.25V, Kit of 2