Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Tehnologia pentru memorie | DDR4 SDRAM |
| Capacitatea SSD | 8 GB |
| Memory Modules Quantity | 1 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 260-pin |
| Furnizează metoda de verificare a erorilor | Non-ECC |
| Viteza memoriei | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS Latency | CL22 |
| TRCD | 22 |
| TRP | 22 |
| TRAS | 32 |
| Caracteristici memorie | Unbuffered Single Rank ODT SPD EEPROM |
| Dispozitive compatibile | Notebook Altele |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 85 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 100 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -55 °C |
| Nominal Supply Voltage | 1.2 V |
| Înălțime (mm) | 30 mm |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 99999 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Număr de serie |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.02 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.05 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei(kg) | 0.44 kg |
| Ambalaje în cutie | 25 |
| Tipul ambalajului | Retail |
| Codul EAN | 740617310887 |
Referinta: KF560C36BWE2AK2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston FURY Beast RGB White 32GB DDR5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit
Referinta: KF560C30BBEK2-32 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia memorieiDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniOferă o metodă de verificare a erorilorNon-ECCViteza memoriei6000MHz(PC5-48000)CAS LatencyCL30TRCD36TRP36TR
Referinta: KF556C40BB-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR5, 32GB, 4800MHz, CL40, 1.25V
Referinta: KF432C16BB2AK2/32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston FURY Beast RGB 32GB DDR4 3200MHz CL16
Referinta: KVR56U46BD8-32 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD32 GBMemory Modules Quantity1Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorNon-ECCConfigurarea modelului de memorie4 x 64Viteza memori
Referinta: KF436C16RB12K2/32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston Fury Beast, DIMM, DDR4, 32GB, 3600MHz, CL18, 1.35V, Kit of 2
Referinta: CMK64GX5M2D6000C40 3
Marca: CORSAIR
CR VENGEANCE 64GB (2x32GB) DDR5 6000 C40
Referinta: KF556C40BBK2-32 B
Marca: KINGSTON
Tehnologia pentru memorieDDR5 SDRAMCapacitatea SSD16 GBMemory Modules Quantity2Total Storage Capacity32 GBFactorul de formă al memorieiDIMM cu 288 de piniFurnizează metoda de verificare a erorilorECCConfigurarea modelului de memorie2048 x 64Viteza memorie
Referinta: KF556C36BBE2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5600Mhz CL 36 1.25V Fury Beast Black EXPO
Referinta: KF556C40BBK2-32 3
Marca: KINGSTON
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 5600Mhz CL40 Dual Channel Kit 1.25V Fury Beast