Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | [14 Plus 2-in-1] |
| Model | 14 Plus 2-in-1 |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 9 288V |
| Cantitate de nuclee CPU | 8 |
| Cantitate de fire | 8 |
| Nume nucleu CPU | Lunar Lake |
| Turbo Clock Rate | up to 5.1 Gh |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 12 MB |
| Suport CPU Standard | Socket 2833 |
| Număr de nuclee de performanță | 4 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 4 |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Tehnologia memoriei | LPDDR5X SDRAM |
| Viteza memoriei | 8533 MT/s |
| Memorie RAM | 32 GB (Integrat) |
| Maximum Installable RAM | 32 GB |
| SSD | 1 tb, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Diagonala display-ului | 14" |
| Tipul display-ului | LCD |
| Tipul de matrice | IPS |
| Culoarea display-ului | Culoare |
| Rezoluție maximă | 1920x1200 |
| Raportul aspectului imaginii | 16:10 |
| Funcțiile display-ului | Ecran tactil WVA 100% sRGB 300 nits Brightness |
| Suprafața display-ului | Glossy Type |
| Audio Chipset | Realtek ALC3329 |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Cip video | Intel Arc Graphics |
| Tipul de memorie video | Memorie video partajată |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB 3.2 Gen. 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| Port pentru căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Tipul sistemului | Notebook |
| Caracteristicile tastaturii | Tastatură retroiluminată |
| Cameră web | 2 mp |
| Dispozitive integrate | Finger Print Reader Touchpad Speakers Microfon |
| Funcții audio/video | Suport pentru ieșire nativă DisplayPort peste USB-C |
| Accesorii incluse | Adaptor de alimentare Documentație |
| Culoare externă | Ice Blue |
| Compatibilitate cu platforma | PC |
| Sistemul de operare instalat | Microsoft Windows 11 Pro |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Tensiunea de intrare | AC 100-240 V |
| Frecvență de intrare | 50/60 Hz |
| Puterea maximă de ieșire | 65 W |
| Tipul de conector al portului de alimentare | USB-C |
| Tehnologia acumulatorului | Polimer litiu-ion |
| Număr de baterii instalate | 1 |
| Numărul de celule ale bateriei | 4 |
| Capacitatea de încărcare a bateriei | 64 Wh |
| Adâncime (mm) | 226.15 mm |
| Înălțime (mm) | 14 mm |
| Lățime (mm) | 314 mm |
| Greutatea nominală | 1.61 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 95 % |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | Carry In |
| Codul unității | Toate |
| Lungimea ambalajului (mm) | 405 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 65 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 353 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 2.54 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 1.61 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 2.54 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0.83 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 0 |
Referinta: B39ZCAT 3
Marca: HP
Laptop HP 250R G9, 15.6 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED SVA Narrow Bazel uslim 250 nits, Intel Core 5-120U 10-Core (1.4GHz, up to 5.0GHz, 12MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 3200MHz (1x8GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo
Referinta: MC7D4RO/A 3
Marca: APPLE
MacBook Air 15.3" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/24GB/512GB - Sky Blue - INT KB (2025)
Referinta: MGE44RO/A 3
Marca: APPLE
MacBook Pro 16.2"/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural Engine 16-core)/24GB/1TB - Silver - INT KB (No Adapter) - 2026
Referinta: BTO209_PB16250_EMEA_UBU 3
Marca: DELL
Laptop Dell Pro 16 Plus (PB16250), 16", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control V
Referinta: S3407VA-LY016 3
Marca: ASUS
Laptop ASUS Vivobook S14, S3407VA-LY016, 14.0-inch, WUXGA (1920 x 1200)16:10 aspect ratio, Intel® Core™ i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MBCache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads), Intel® UHD Graphics, 1x DDR5SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4, DDR5 16G
Referinta: BD9D4AW 3
Marca: HP
Laptop HP EliteBook 8 G1i, 14.0 inch WUXGA (1920x1200) IPS Anti-Glare IR+ISP LP LBL 400 nits, Intel Core U7-268V 8-core (2.2GHz up to 5.0GHz, 12MB) - 48 TOPS, video integrat Intel Graphics, RAM 32GB LPDDR5x 8533 MT/s, SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Active Sma
Referinta: NH.QXNEX.00A 3
Marca: ACER
Laptop Gaming Acer Nitro V 16S AI ANV16S-61-R7B2, 16 inch (40.46 cm), Acer ComfyView™ WQXGA 180Hz IPS Display with 100% sRGB (matt), 2.560 x 1.600, 16:10, AMD Ryzen™ AI 9 365, 2 GHz base clock (up to 5 GHz max. boost clock), 24 MB, 10/20, AMD Ryzen™ AI (U
Referinta: 83JG00ETRM 3
Marca: LENOVO
Laptop Lenovo Gaming LOQ 15AHP10, 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC®, AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI-Powered Gaming PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS, video NVIDIA® GeFor
Referinta: B5604CMA-Q90091X 3
Marca: ASUS
Laptop Business ASUS ExpertBook B5, B5604CMA-Q90091X, 16.0-inch, WUXGA(1920 x 1200) 16:10, Intel® Core™ Ultra 7 Processor 155H 1.4 GHz (24MBCache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel® AI Boost NPU, 2x DDR5 SO-DIMMslots, 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4, 1x M.2 2280 PCI
Referinta: C78F5ET 3
Marca: HP
Laptop HP Zbook 18 Fury G1i, 18 inch WQXGA (2560x1600) IPS Anti-Glare IR 500 nits, 165 Hz, Intel Core Ultra 9-285HX 24 Core (2.8 GHz, up to 5.5GHz, 36MB)- 13 TOPS, video dedicat NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 135W+ 16 GB, RAM 64GB DDR5 5600Mhz (2x32GB), SS