Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | [Alienware 16 Aurora] |
| Model | Alienware 16 Aurora |
| CPU | Intel® Core™ 9 processor 270H |
| Cantitate de nuclee CPU | 14 |
| Cantitate de fire | 20 |
| Nume nucleu CPU | Raptor Lake |
| Turbo Clock Rate | up to 5.8 Gh |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 24 MB |
| Suport CPU Standard | Priză 1744 |
| Număr de nuclee de performanță | 6 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Tehnologia memoriei | DDR5 SDRAM |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Memorie RAM | 16 GB (2 slots) |
| Maximum Installable RAM | 32 GB |
| Spațiu de memorie Cantitate totală | 2 |
| SSD | 1 tb, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Diagonala display-ului | 16" |
| Tipul display-ului | LCD |
| Culoarea display-ului | Culoare |
| Rezoluție maximă | 2560x1600 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 120 Hz |
| Raportul aspectului imaginii | 16:10 |
| Funcțiile display-ului | Antireflex Lumină albastră redusă WQXGA 100% sRGB 300 nits Brightness |
| Audio Chipset | Realtek ALC3204 |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Standarde audio conforme | High Definition Audio |
| Cantitatea de plăci video instalate | 1 |
| Cip video | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Tipul de memorie | GDDR7 SDRAM |
| Tipul de memorie video | Memoria controlerului video |
| Installed Video Memory | 8 GB |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Ofera standard al slotului de extensie | M.2 (x2) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen. 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Interfață audio | 1 (3.5-mm mini jack) |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 2 (USB 3.2 (type C)) |
| Tipul sistemului | De gaming |
| Caracteristicile tastaturii | Tastatură retroiluminată |
| Cameră web | 720p |
| Dispozitive integrate | Touchpad Speakers Microfon |
| Funcții audio/video | Suport pentru ieșire nativă DisplayPort peste USB-C |
| Accesorii incluse | Adaptor de alimentare Documentație |
| Compatibilitate cu platforma | PC |
| Sistemul de operare instalat | Microsoft Windows 11 Home |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Tensiunea de intrare | AC 100-240 V |
| Frecvență de intrare | 50/60 Hz |
| Tehnologia acumulatorului | Ioni de litiu |
| Număr de baterii instalate | 1 |
| Numărul de celule ale bateriei | 6 |
| Capacitatea de încărcare a bateriei | 96 Wh |
| Adâncime (mm) | 265.43 mm |
| Înălțime (mm) | 18.61 mm |
| Lățime (mm) | 356.98 mm |
| Greutatea nominală | 2.49 kg |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 35 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Umiditate minimă de funcționare | 10 % |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 95 % |
| Umiditate minimă la care nu opereză | 5 % |
| Altitudine max. de operare | 3048 m |
| Altitudine max. de depozitare | 10668 m |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | Next Business Day |
| Codul unității | Toate |
| Lungimea ambalajului (mm) | 555 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 76 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 345 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 4.77 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 2.5 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 4.77 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 2.17 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: Z1H2000EH 3
Marca: APPLE
MacBook Air 15.3" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/24GB/1TB - Midnight - INT KB (2025) (Cto from MC6L4RO/A)
Referinta: 83Q8000YRM 3
Marca: LENOVO
Laptop Lenovo Gaming Legion 7 16AGP11, 16" WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, Di splayHDR™ True Black 1000, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free, AMD Ryzen™ AI 7 450 (8C /
Referinta: BTO507_PC14255_EMEA 3
Marca: DELL
Laptop Dell Pro 14 (PC14255), 14", Non-Touch, FHD+, 1920x1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Fingerprint Reader, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 220
Referinta: Z1FE00589 3
Marca: APPLE
MacBook Pro 14.2"/Apple M4 Max (CPU 14-core, GPU 32-core, Neural Engine16-core)/36GB/2TB - Space Black - INT KB (cto from MX2H3RO/A)
Referinta: ENCc3fc2f2f3b637fd7034ce5f45da B
Marca: DELL
SeriesProModelPro 14 PlusCPUIntel® Core™ Ultra 7 Processor 268VCantitate de nuclee CPU8Cantitate de fire8Nume nucleu CPULunar LakeTurbo Clock Rateup to 5 GhDimensiunea cache-ului CPU12 MBSuport CPU StandardSocket 2833Număr de nuclee de performanță4Cantita
Referinta: DB14250_LNL_202_WINP_FGP-05 B
Marca: DELL
Series14Model14 PlusCPUIntel® Core™ Ultra 7 Processor 258VCantitate de nuclee CPU8Cantitate de fire8Nume nucleu CPULunar LakeTurbo Clock Rateup to 4.8 GhDimensiunea cache-ului CPU12 MBSuport CPU StandardSocket 2833Număr de nuclee de performanță4Cantitatea
Referinta: ENCeea0f6058c9a1b71d7410543300 B
Marca: DELL
SeriesXPSModelXPS 14CPUIntel® Core™ Ultra X7 Processor 358HCantitate de nuclee CPU16Cantitate de fire16Nume nucleu CPUPanther LakeTurbo Clock Rateup to 4.8 GhDimensiunea cache-ului CPU18 MBSuport CPU StandardSocket 2540Număr de nuclee de performanță4Canti
Referinta: A37K2ET 3
Marca: HP
Laptop HP EliteBook 8 G1i, 14.0 inch WUXGA (1920x1200) IPS Anti-Glare IR+ISP LP LBL 400 nits, Intel Core U7-258V 8-core (2.2GHz up to 4.8GHz, 12MB) - 47 TOPS, video integrat Intel Graphics, RAM 32GB LPDDR5x 8533 MT/s, SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Audio by P
Referinta: BTO008_PC16250_EMEA 3
Marca: DELL
Laptop Dell Pro 16 (PC16250), 16", Non-Touch, FHD+, IPS, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Fingerprint Reader, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel Core 5 120U (10 cores, up to 5
Referinta: NH.QW0EX.003 3
Marca: ACER
Laptop Gaming Acer Predator Helios 16 AI OLED PH16-73-91HY, 16 inches (40.64 cm), Acer CineCrystal™ WQXGA OLED 240Hz display with 100% DCI-P3 / Adobe-RGB color space coverage, 2560 x 1600, 16:10, Intel® Core™ Ultra 9 Processor 275HX, 2.1 GHz base clock (U