Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | [Pro 16] |
| Model | Pro 16 |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 7 Mobile Processor 255U |
| Cantitate de nuclee CPU | 12 |
| Cantitate de fire | 14 |
| Nume nucleu CPU | Arrow Lake |
| Turbo Clock Rate | up to 5.2 Gh |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 12 MB |
| Suport CPU Standard | Socket 2049 |
| Număr de nuclee de performanță | 2 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Tehnologia memoriei | DDR5 SDRAM |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Memorie RAM | 16 GB (1 slot) |
| Maximum Installable RAM | 64 GB |
| Spațiu de memorie Cantitate totală | 2 |
| SSD | 512 GB, M.2 Form Factor |
| Diagonala display-ului | 16" |
| Tipul display-ului | LCD |
| Culoarea display-ului | Culoare |
| Rezoluție maximă | 1920x1200 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 60 Hz |
| Raportul aspectului imaginii | 16:10 |
| Funcțiile display-ului | Antireflex Full HD+ 45% Color Gamut 300 nits Brightness |
| Audio Chipset | Realtek ALC3204 |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Standarde audio conforme | High Definition Audio Waves MaxxAudio Pro |
| Cip video | Intel Integrated |
| Tipul de memorie video | Memorie video partajată |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Ofera standard al slotului de extensie | M.2 (x2) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen. 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen. 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| Port pentru căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Tipul sistemului | Notebook |
| Caracteristicile tastaturii | Tastatură retroiluminată |
| Cameră web | 1080p |
| Dispozitive integrate | Finger Print Reader Hall Sensor Touchpad Speakers Microfon |
| Caracteristici de securitate | Security Slot TPM 2.0 |
| Funcții audio/video | Suport pentru ieșire nativă DisplayPort peste USB-C Suportă ieșirea video digitală Thunderbolt 4 |
| Accesorii incluse | Adaptor de alimentare Documentație |
| Culoare externă | Platinum Silver |
| Compatibilitate cu platforma | PC |
| Sistemul de operare instalat | Microsoft Windows 11 Pro |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Tensiunea de intrare | AC 100-240 V |
| Frecvență de intrare | 50/60 Hz |
| Tehnologia acumulatorului | Polimer litiu-ion |
| Număr de baterii instalate | 1 |
| Numărul de celule ale bateriei | 3 |
| Capacitatea de încărcare a bateriei | 55 Wh |
| Adâncime (mm) | 251.82 mm |
| Înălțime (mm) | 20.85 mm |
| Lățime (mm) | 358 mm |
| Temperatura ambiantă maximă de funcționare | 40 °C |
| Temperatura ambiantă minimă de funcționare | 0 °C |
| Umiditate maximă de funcționare | 90 % |
| Temperatura ambiantă maximă nefuncțională | 65 °C |
| Temperatura ambiantă minimă nefuncțională | -40 °C |
| Umiditate maximă la care nu funcționeaza | 95 % |
| Altitudine max. de operare | 3048 m |
| Altitudine max. de depozitare | 10668 m |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | ProSupport |
| Codul unității | Toate |
| Lungimea ambalajului (mm) | 521 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 64 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 308 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 3.4 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 1.71 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 3.4 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1.59 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
| Codul EAN | 0 |
Referinta: MDHA4RO/A 3
Marca: APPLE
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M5 (CPU 10-core, GPU 8-core, NeuralEngine16-core)/16GB/512GB - Starlight - INT KB (No Adapter) - 2026
Referinta: DC16251_RPLU-R_007_WIN_NBD-05 B
Marca: DELL
Model16Warranty Term (month)36 month(s)Pack Length (mm)543 mmPack Width (mm)70 mmPack Height (mm)323 mmPack Weight Brutto (kg)3.17 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)3.17 kg
Referinta: FX608JPR-RV111 3
Marca: ASUS
Laptop ASUS TUF Gaming F16, FX608JPR-RV111 / 90NR0NG1-M00770, ecran 16- inch FHD+ WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS-level 165Hz anti-glare G-Sync, luminozitate 300 nits, contrast 1000:1, 100% sRGB, 72% NTSC, 75.35% Adobe, procesor Intel Core i5 Processor 14450H
Referinta: MGDR4RO/A 3
Marca: APPLE
MacBook Pro 14.2"/Apple M5 Pro (CPU 15-core, GPU 16-core, Neural Engine 16-core)/24GB/1TB - Space Black - INT KB (No Adapter) - 2026
Referinta: NX.J0JEX.002 3
Marca: ACER
Laptop Acer Aspire 17 A17-51M, 17.3 inches (43,94 cm), Acer ComfyView™ Full HD IPS Display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1080, 16:9, Intel® Core™ 7 Processor 150U, 1.8 GHz base clock (Up to 5.4 GHz max. performance clock rate), 12 MB Intel® Smart
Referinta: G815LW-S9046 3
Marca: ASUS
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G18, G815LW-S9046, 18-inch, 2.5K (2560 x1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, Rog Nebula Display, Intel® Core™ Ultra9 Processor 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS, , NVI
Referinta: 21SX0056RI 3
Marca: LENOVO
Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel); 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB; Video Integrated Intel® Arc™ 140T GPU Functions as Intel Graph
Referinta: BTO601_PB16255_EMEA 3
Marca: DELL
Laptop DELL PRO 16 Plus, 16", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Gold), FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, AMD Ryzen(
Referinta: 21FA005PRI 3
Marca: LENOVO
ThinkPad P16 G2, Intel® Core™ i7-14700HX (E-cores up to 3.90GHz, 33MB), 16" WQXGA Non-Touch, W11P64 ROM/ENG, 64.0GB, 1x1TB SSD M.2 2280 PCIe Gen4 Performance TLC Opal, 1xNVIDIA RTX™ 5000 Ada 16GB, BT5.1 or BT5.3,Wi-Fi 6E AX211, No Wired Ethernet, FPR
Referinta: Z1DH000HR 3
Marca: APPLE
MacBook Air 15.3" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/32GB/2TB - Midnight - INT KB (2025) (Cto from MW1M3RO/A)