Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: D4ES04-4G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 4GB ECC Unbuffered SODIMM for DS725+/DS925+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Series | [Pro 16 Plus] |
| Model | Pro 16 Plus |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265U |
| Cantitate de nuclee CPU | 12 |
| Cantitate de fire | 14 |
| Nume nucleu CPU | Arrow Lake |
| Turbo Clock Rate | up to 5.3 Gh |
| Dimensiunea cache-ului CPU | 12 MB |
| Suport CPU Standard | Socket 2049 |
| Număr de nuclee de performanță | 2 |
| Cantitatea coeficienților de eficiență | 8 |
| Set de cipuri | Sistem pe cip |
| Tehnologia memoriei | DDR5 SDRAM |
| Viteza memoriei | 5600MHz(PC5-44800) |
| Factorul de formă al memoriei | SODIMM 262-pin |
| Memorie RAM | 16 GB (1 slot) |
| Maximum Installable RAM | 64 GB |
| Spațiu de memorie Cantitate totală | 2 |
| SSD | 1 tb |
| Diagonala display-ului | 16" |
| Tipul display-ului | LCD |
| Culoarea display-ului | Culoare |
| Rezoluție maximă | 1920x1200 |
| Rata maximă de reîmprospătare video @ Rezoluție Max. | 60 Hz |
| Raportul aspectului imaginii | 16:10 |
| Funcțiile display-ului | Antireflex Full HD+ 45% Color Gamut 300 nits Brightness |
| Audio Chipset | Cirrus Logic CS42L43 |
| Modul de redare audio | Stereo |
| Cip video | Intel Graphics |
| Tipul de memorie video | Memorie video partajată |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Protocolul de legătură de date acceptă | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen. 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Port pentru căști | 1 (Minijack de 3,5 mm) |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Tipul sistemului | Notebook |
| Caracteristicile tastaturii | Tastatură retroiluminată |
| Cameră web | Da |
| Dispozitive integrate | Finger Print Reader Touchpad Speakers Microfon Cititor de carduri |
| Tipuri de dispozitive flash acceptate | Micro SD |
| Caracteristici de securitate | Security Slot TPM 2.0 |
| Funcții audio/video | Suport pentru ieșire nativă DisplayPort peste USB-C Suportă ieșirea video digitală Thunderbolt 4 |
| Accesorii incluse | Adaptor de alimentare Documentație |
| Compatibilitate cu platforma | PC |
| Sistemul de operare instalat | Microsoft Windows 11 Pro |
| Localizarea dispozitivului de alimentare | Extern |
| Tensiunea de intrare | AC 100-240 V |
| Frecvență de intrare | 50/60 Hz |
| Tipul de conector al portului de alimentare | USB-C |
| Număr de baterii instalate | 1 |
| Numărul de celule ale bateriei | 3 |
| Capacitatea de încărcare a bateriei | 55 Wh |
| Adâncime (mm) | 251.4 mm |
| Înălțime (mm) | 21.35 mm |
| Lățime (mm) | 358 mm |
| Greutatea nominală | 1.85 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 36 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Mențiuni despre termenul de garanție | ProSupport |
| Codul unității | Toate |
| Lungimea ambalajului (mm) | 520 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 320 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 70 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 3.44 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 1.84 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 3.44 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 1.5 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.1 kg |
| Ambalaje în cutie | 1 |
| Tipul ambalajului | Cutie |
Referinta: FX608JPR-RV111 3
Marca: ASUS
Laptop ASUS TUF Gaming F16, FX608JPR-RV111 / 90NR0NG1-M00770, ecran 16- inch FHD+ WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS-level 165Hz anti-glare G-Sync, luminozitate 300 nits, contrast 1000:1, 100% sRGB, 72% NTSC, 75.35% Adobe, procesor Intel Core i5 Processor 14450H
Referinta: 21QA0084RI 3
Marca: LENOVO
Laptop Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1 Aura Edition; 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 600, Dolby Vision®, Touch; Intel® Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up
Referinta: PV15250_RPLU_002_M_UBU_NOBK-05 B
Marca: DELL
Series15Model15 PV 15250CPUIntel® Core™ i7 Mobile Processor 1355UCantitate de nuclee CPU10Cantitate de fire12Nume nucleu CPURaptor LakeTurbo Clock Rateup to 5 GhDimensiunea cache-ului CPU12 MBSuport CPU StandardPriză 1744Număr de nuclee de performanță2Can
Referinta: TP3407SA-QL059X 3
Marca: ASUS
Laptop ASUS Vivobook 14 Flip, TP3407SA-QL059X, 14.0-inch, FHD (1920x1200) OLED 16:10 aspect ratio, Intel® Core™ Ultra 5 Processor 22 6V16GB2.1 GHz (8MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 8 Threads), Intel® AIBoostNPU up to 40, 16GB LPDDR5X Memory on Package,
Referinta: 9S7-1587C1-260 3
Marca: MSI
Laptop MSI Gaming Katana 15 HX B14WEK-260XRO, 15.6" QHD (2560x1440), 165Hz, IPS-Level, Intel® Core™ i7-14650HX, 16C (8P + 8E) / 24T, P-core 2.2 / 5.2GHz, E-core 1.6 / 3.7GHz, 30MB, video dedicat NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, RAM DDR5 8GB*2 (56
Referinta: Z1H8000DC 3
Marca: APPLE
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/16GB/512GB - Sky Blue - US KB (2025) 35W USB‑C (Cto fromMC6U4RO/A)
Referinta: NH.QVZEX.002 3
Marca: ACER
Laptop Acer Gaming Predator Helios 18 AI PH18-73-906Y, 18 Inch (45.72 cm), WQXGA Mini LED 250Hz IPS Display (non-glare), 2560 x 1600, 16:10, Intel® Core™ Ultra 9 Processor 275HX, 2.1 GHz base clock (Up to 5.4 GHz max. performance clock rate), 36 MB, 8 Per
Referinta: BTO216_PB16250_EMEA 3
Marca: DELL
Laptop Dell Pro 16 Plus (PB16250), 16", Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control V
Referinta: 82YY001DRM 3
Marca: LENOVO
Laptop Lenovo Lenovo V15 G4 ABP;15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti- glare;AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3);Video Integrated AMD Radeon™ Graphics;RAM 16GB (8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200, One memory sol
Referinta: Z1LV000D1 3
Marca: APPLE
MacBook Air 15.3" Retina/Apple M5 (CPU 10-core, GPU 10-core, NeuralEngine16-core)/32GB/1TB - Starlight - INT KB (No Adapter) - 2026 (CTO from MDVF4RO/A)