Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO L
Marca: DAHUA
IP CAM 8MP IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Referinta: D4ES01-8G L
Marca: Synology
Synology RAM DDR4 8GB ECC Unbuffered SODIMM for RS1221+, RS1221RP+, DS1821+, DS1621+
Referinta: KL1962OUAFR
Marca: Kaspersky
Kaspersky Safe Kids monitorizeaza siguranta copiilor dvs. pe internet si in viata de zi cu zi. Dvs. decideti ce este sigur pentru copiii dvs.: ce site-uri web pot accesa, cat de departe de acasa se pot plimba si cate ore pot petrece la computer sau pe sma
Referinta: CGR-DUOFACE PRO RGB B
Marca: COUGAR GAMING
Cabinet Form FactorMidi TowerMainboard Form FactorATXCantitatea de plăci de bază acceptate1Dispozitive integrateIndicator LED Power Button RGB Control ButtonSupported Mainboard Form FactorATXExtended ATXMicro ATXMini-ITXSSI CEB3.5-inch Internal Drive Bays
Tranzacțiile electronice sunt 100% sigure. Folosim protocolul HTTPS
Livrăm la cerere prin orice curier rapid sau de la sediu
Verificarea coletului la primire
| Locația dispozitivului | Intern |
| Factor de formă | 3.5" |
| Capacitatea SSD | 10 tb |
| Suportă canalul de date | SATA III-600 |
| Capacitate de stocare instalata a memoriei cache | 512 MB |
| Viteza de rotatie | 7200 rpm |
| Rata de transfer intern a datelor sustinuta | 268 Mbps |
| Rata de biți a datelor externe | 6 Gbps |
| Timpul mediu între defecțiuni | 2500000 h |
| Caracteristici | TCOptimized Conventional Magnetic Recording (CMR) |
| Greutatea nominală | 0.755 kg |
| Garanția produselelor returnabile | Da |
| Termen de garanție (o lună) | 60 luna(i) |
| Criteriile de validare a garanției | Numărul seriei |
| Lungimea ambalajului (mm) | 147 mm |
| Lățimea ambalajului (mm) | 27 mm |
| Înălțimea ambalajului (mm) | 102 mm |
| Greutatea brută a ambalajului (kg) | 0.765 kg |
| Greutatea netă a ambalajului (kg) | 0.755 kg |
| Bucăți în ambalaj | 1 |
| Lungimea cutiei (mm) | 228 mm |
| Lățimea cutiei (mm) | 310 mm |
| Înălțimea cutiei (mm) | 500 mm |
| Greutatea brută a cutiei (kg) | 17.5 kg |
| Ambalare cu amănuntul Greutate netă a cutiei | 0 kg |
| Ambalaje pentru vânzare cu amănuntul Greutate netă plastic | 0.01 kg |
| Ambalaje în cutie | 20 |
| Tipul ambalajului | OEM |
| Codul EAN | 4260557513156 |
Referinta: ST4000NM024B B
Marca: SEAGATE
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD4 TBSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache256 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.16
Referinta: S26361-F5600-L100 L
Marca: FUJITSU TS
Fujitsu HD SAS 12G 1TB 7.2K 512n HOT PL 2.5' BC (SFF)
Referinta: 345-BDZZ L
Marca: DELL
480GB SSD SATA Dell Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-Plug , CUS Kit (Compatibil G14&G15)
Referinta: HDWG51EUZSVA B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD14 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor sustinuta281 MbpsRata de biți a dat
Referinta: 400-BRCS-05 B
Marca: DELL EMC
Warranty Term (month)12 month(s)Pack Length (mm)180 mmPack Width (mm)230 mmPack Height (mm)160 mmPack Weight Brutto (kg)1.07 kgPieces in pack1Box Weight Brutto (kg)1.07 kgEAN Code5397184994207
Referinta: MG09ACA18TE B
Marca: TOSHIBA
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD18 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBViteza de rotatie7200 rpmRata de biți a datelor externe6 GbpsTimpul mediu între defecțiuni2500
Referinta: WD103KRYZ B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactorul de formă3.5"Capacitatea SSD10 TBSuporta canal de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmRata de transfer intern a datelor
Referinta: WUH722018CLE6L4 B
Marca: WESTERN DIGITAL
Locația dispozitivuluiInternFactor de formă3.5"Capacitatea SSD18 tbSuportă canalul de dateSATA III-600Capacitate de stocare instalata a memoriei cache512 MBCapacitatea maxima a sectorului512 BViteza de rotatie7200 rpmIntirzierea medie rotationala4.16